Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció első napján csak...

Menstruáció első napján csak előváladék okozhat terhességet?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, az eddigi tanultak alapján, hogy nem, mert pl. ha nekem korán, pl. a ciklus 7. napján lenne ovulációm, akkor is az a hímivarsejt addigra elpusztulna. Na de annyian írják, hogy apróságok miatt is ez történt, így meg úgy stb. Nem parázom túl, de azért zavar kicsit. Valakinek vélemény esetleg?
2015. nov. 10. 15:27
 1/10 A kérdező kommentje:
azok a hímivarsejtek*
2015. nov. 10. 15:28
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ahhoz az kéne, hogy egyrészt az előző ejakulációja óta ne pisiljen a pasi, másrészt hogy te a következő, jelenlegi ciklusod legelején már peteérést produkálj. Ezek együttes állásának esélye igazából egyenlő a nullával.

De ha ilyen alapvetően nonszensz helyzeten képes vagy parázni, bizonytalankodni, akkor talán jó lenne nem játszadozni gumi vagy egyéb védekezés nélkül.

2015. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoktunk használni, és ritka eset, nem is hagytam, hogy sokáig tartson. Az biztos, hogy még egyszer nem szeretném, még így sem. Feltételezem, akkor egy csepp ondó sem okoz gondot, vagy mégis?
2015. nov. 10. 15:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Á, újraolvastam, az már okozna problémát. Köszönöm a választ.
2015. nov. 10. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar rendesen megjönni a menzeszed akkor tesztelj.

Ha van vérzés, még ha gyenge is, akkor tárgytalan. nem minden ciklus egyforma.

2015. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Második:Még az aktuális menstruációm tart.

Utolsó: Veled történt? Vagy ismersz olyat, akivel igen?

2015. nov. 10. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy időben hogy történt ilyen velem. Az volt az oka hogy stresszes voltam, mert egyébb körülmények miatt sokminden megszokott dolog megváltozott, és eléggé "megrázott" így volt ilyen időszakom hogy 3-4-ik menzesz másabb volt a megszokottnál..
2015. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy veled történt-e, nem neked irtam, hanem az utolsó válaszolának, aki egy igent írt. A te esetedet természetesen megértem, velem is volt hasonló, hogy gyengébb volt, de mint írtam, nem ott tartok, hogy késik, mivel még ez se múlt el.
2015. nov. 10. 18:19
 10/10 anonim válasza:
Asd el magad, eovaladek nem ejt teherbe. Retard
2015. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!