Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzők, ez az ú. n. trifázi...

Hőmérőzők, ez az ú. n. trifázisos görbe?

Figyelt kérdés

Én csak a peteérés miatt szoktam igazából méregetni, szóval nem tudom ez jelenthet-e valamit:

Ovu előtt 36,5-36,8 között van a hőm, ovu után a menstruációig 36,9-37,1 (de 90%-ban végig 37,1).

Ma, 9. dpo-n 37,4. Az emelkedés utalhat babára? Tudom, mérjem még tovább... Csak elméletben érdekelne.


2015. nov. 10. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pé utan fent kell lennie a hőnek, úgyh 9.dpon ez meg semmit nem jelent! Talan most agyazodik be ha van ott valami :) 10-12nap a beagyazodas! Ha azelotti nap mielőtt megjönne nem esik le a hőd, akkor bizakodhatsz! Most meg tul korai lenne barmit mondani! Nekem volt olyan, h 14.dpo-n 37,3 es masnap leesett..szorítok :)
2015. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor mi a trifázisos? Nem az, hogy egy adott intervallum ovuig, aztán beágyazódásig egy magasabb és utána még magasabb? Mert nekem most ez van.

Nekem első babával 9.dpo-n már pozitív volt a teszt, szóval progeszteron pluszban már bőven termelődik a beágyazódás alatt is, nem csak HCG. ;)

2015. nov. 10. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy trifázisos görbe azt jelenti, hogy három hőmérséklet szint figyelhetö meg. Ez legtöbb esetben terhességre utal. A hőmérséklet a luteális szakasz közepén még egyszer megemelkedik, mert több progeszteron termelődik. A trifázisos ciklusok 4,5%-a viszont nem terhes!!
2015. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem például mindig így volt amíg mértem...folyamatosan emelkedett, aztan leesett :(! Szorítok :)
2015. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg érdekelne valakit: azóta is, most már 6 napja 37,3-37,4 a hőm, tehát trifázisos maradt, és 3 napja pozitív a terhességi teszt is. :)
2015. nov. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!