Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 szellemcsikos teszt?

2 szellemcsikos teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Kepen nemhinnem h igazan latszodna,de az szellemcsik. Es 2 :)

Sokszor van szellemcsikos tesztem egyebkent.


A kerdesem az lenne h ugye ez egy negativ teszt... de mivel 2 szellemcsik van rajta ezert gondolom hibas. Tehat akkor nem eselytelen,hogy holnap negativat tesztelek? Tehat ha most terhes lennek,mivel hibas a teszt igy igyse ugyse mutatta volna igaz?

Legalabbis en ezzel vigasztalom magam :)


2015. nov. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez negatív. A szellemcsíkok száma nem mérvadó. Dobd ki a kukába!
2015. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azt en is tudom,hogy negativ :)

Normalis ha 2 szellemcsik van rajta?

2015. nov. 10. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a szellemcsíkokkal. azok azért vannak, hogy ott szineződne el az anyag ha terhes lennél.
2015. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha terhes lennek,magyarul 3 csik lenne a tesztemen?
2015. nov. 10. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Harom igen :D Picit ez mar vicces ne haragudj.Vagy rossz a teszt esetleg..de ha nem nyugtat meg miert nem ismetled meg??Pl volt nekem is 2db szellemcsikos nem nyugtatott meg az eredmeny.Csinaltam egy 3. tesztet masfajtat es az egyertelmu negativ lett.
2015. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat mert olyannak negativnak tunik amugy :) de holnap reggel csinalok megegyet azert :) hatha csak egy hibas teszt volt es ezuttal sikerult osszehoznunk valakit!
2015. nov. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!