Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, pcos-t...

Babát szeretnénk, pcos-t állapítottak meg 3hónapja. Van így esély anyának lenni?

Figyelt kérdés
duphaston kaptam 3hónapja szedem és már legalább 28napra menstruáltam.(még soha nem volt ilyen pontos).Szerintetek van így esélyunk a babára?2naponta egyutt vagyunk a ciklus 4napjától és a tudatalattimnak mondogatom ebbe a hónapba nem lesz menzi,TERHES LESZEK!!!!
2008. szept. 12. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom,hogy ezt könnyű mondani,de próbáld meg nem mondogatni magadnak,hogy úgy is terhes leszel és ne muszájból legyetek együtt a pároddal,hanem mert szeretnétek.

Bebizonyították,hogy minél jobban élvezi a nő az együttlétet,annál nagyobb az esélye arra,hogy spontán peteérése legyen.

És persze,hogy ANYA leszel! :)

Sok sikert! :)

2008. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
...de én pont azért mondogatom a tudatalattimnak,hogy ebben a hónapba nem lesz menzi,mert eddig a pcos miatt úgy álltam hozzá,hogy biztos nem fog sikerulni.Na most pozitívan állok a dolgokhoz.5hónapja próbálkozunk már sikerulnie KELL.Nagyon szeretnénk.Foleg most hogy a kornyezetemben mindenki babás nagyon nehezen élem meg a kudarcokat!Miért kell nekem pcos-el kuzdenem,fáj....NAGYON!!!!
2008. szept. 12. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok neked,hogy minél hamarabb sikerüljön! :)

Első hozzászóló voltam!

2008. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia. Én is Pcos vagyok, nekem a héten derült ki. Nekem is minden vágyam egy baba, így hasonló cipőben járunk! Ha ajánlhatok valamit, akkor az az aloe-s termékek! Hallottam hogy volt akinek pár hét alatt eltűntek a cisztái és terhes lett! Most vásároltam én is! Remélem beválik! Addig is pozitív gondolkodás!!!-sokat számít!

Szorítok Neked!!!!!! :)

2008. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy az én környezetemben is babásodik mindenki! Még ez is olyan mint Nálad, így abszolút átérzem amit Te!

Előző voltam!

2008. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szia!Hallottam már az aloe veras termékrol,de én félek ilyen ,,bogyók,,-tól!Ti mióta próobálkoztok?Ha megkérdezhetem neked milyen gyógyszert írt az orvos??Én nem értem,hogy miért nem kaptam peteérés serkento gyógyszert.Csak a duphastont szedem,de bízok az orvosba....remélem helyesen cselekszik! :o(
2008. szept. 12. 19:48
 7/19 A kérdező kommentje:
ja és remélem sikerult neked és nem lesz menzi!Nekem még van ido addig,12.napon vagyok.SZORÍTOK!!!
2008. szept. 12. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam még semmit, mert a dokim azt mondta hogy ha megjön rendesen, akkor a ciklus 3. napján menjek el a laborba, amire már írt egy papírt is. Még vizsgálatok várnak rám. De inkább az aloe-s termékeket szedem, ezek természetes anyagok, hátha nekem is elmúlnak a ciszták tőle és teherbe esem anélkül hogy a doki hormongyógyszert írjon fel. Remélem beválik!

Remélem Neked is összejön a babóka!!!


Ha van kedved még beszélgetni a jövőben az ani_ka@citromail.hu-ra írhatsz!

2008. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én már nem is tudom hogy a ciklus melyik napján vagyok mert csak barnázgattam szombattól kb szerdáig. De már nem is tudom hogy hogy van a ciklusom!


Sok Szerencsét kívánok a babókához! Aztán még írj ha van kedved!

2008. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az uccsó 2 hozzászóló is én voltam a 2. válaszoló! :)
2008. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!