Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy olyan kérdésel fordulok...

Egy olyan kérdésel fordulok hozzátok hogy ma a nőgyógyász fel irt nekem egy gyógyszer aminek az a neve hogy Clostlbegyt 2*1 -et ez mire van?

Figyelt kérdés
Sziasztok utóljára 09.23-án menstruáltam azóta semmi el mentem orvoshoz és 40mm-es cystát talált fel irta ezt a gyógyszert Clostilbegyt 2*1 és norculot 2*1 és nem közölte hogy mire kell szednem aki tud segítsen köszönöm
2015. nov. 12. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ott ülsz, és nem kérdezed meg, hogy mire való????

Egyébként interneten minden fent van.

2015. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
És miért is nem kérdezted meg?
2015. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem kérdezted meg??
2015. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Ezeket a gyógyszereket akkor kapod, ha problémás a peteérésed (t.i. nincs), ezáltal pedig elmarad a menstruációd is. Rásegít a szervezetednek, hogy a ciklusod normális működésnek induljon.

Nyugodj meg, sok nőnek írják fel, rendbe fogsz jönni. :)

2015. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40 mm-es cisztára még Clostilbegyt. Az szép...
2015. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A clostyt be ne szedd, mert igy latatlanban felirva tobbet fog artani, mint hasznalna. Az orvosodat meg kb fel kene jelenteni!!!! De egy biztos, a sajat erdekedben keress egx masikat surgosen, ezt pedig messzire keruld el!!!
2015. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A norculot-ot arra kaptad, hogy meghozza a mensidet. Ha beszedted mindet akkor kb 2-5 napon belül jelenkezni fog a mesnid. A clostit még meg is érteném ha nincs péd, de így hogy van egy cisztád így értetlenül állok a dolog előtt, ugyanis ez a gyógyszer még normál esetben is cisztát csinálhat, nem hogy így. Én is most azt szedem, nincs cisztám, és nagyon bízom benne hogy nem is lesz, de a helyedben én sem szedném a clostit.. Válts orvost, ez nem játék! Sok sikert ☺
2015. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

amúgy azért nem kérdeztem a dokit hogy mit is jelent mert nem engedett meg szólalni sem meg elnézést a kifejezésért de bunkó orvos :/ de meg mondom összintén kételkedem hogy cysta e mert fajnak a melleim és meg vannak duzzadva is és úgy érzem mindjárt meg jön ugy hogy nem tudom mit gondoljak

2015. nov. 13. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!