Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kimaradt egy ciklusom...

Ha kimaradt egy ciklusom (februárban nem jött meg) lehet tovább próbálkozni babával?

Figyelt kérdés
Jan.26-án múlt el februárban nem jött meg és még mindig nem jött meg. Most hogyan tovább.
2010. márc. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is: el kell menned orvoshoz, hogy megtudd, miért nem jött meg. Lehet, hogy babás vagy, de az is lehet, hogy van egy kis cisztád, vagy valami hormonális probléma, és ezt jobb minél hamarabb kideríteni.

Mióta próbálkoztok babával? Lombik programban voltatok már? Vagy ennyire még nem "súlyos" a helyzet?

Ja, és a ciklus beállítására javaslom a Gynex-cseppet, nagyon sokat használják és dicsérik.

2010. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gynex szuper, de azért nem mindenre jó:) az is fontos, hogy tudja az ember mivel áll szemben:) Doki fontos lenne, meg egy hormonvizsgálat, mert a kimaradt ciklusnak oka van, és általában a peteérés elmaradása. A sárgatestelégtelenség meg vetéléshez vezet, amit nem kívánok senkinek, jobb megelőzni. Barátnőmnem sárgatestelégtelenség miatt nem volt rendesen ciklusa. De más oka is lehet, pl. Pco. Nálad ez nem jöhet szóba?

Kérdezz meg mindenképp egy dokit mindenről.

2010. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dokinál voltam teljesen egészséges vagyok,ő sem tudta miért maradt ki,azt mondta menjek viszza jövő héten és ad valami gyógyszert,hogy megjöjjön,utána ha elmúlik lehet próbálkozni,fél éve próbálkozunk,lombikról még szó sem esett
2010. márc. 20. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

annyi mindent lehet találni neten ilyesmire:) olvastam hormeel vagy milyen homeopátiás cseppről is. Aztán ott van a cickafarkfű tea amit az első felében kell inni a ciklusban, aztán palástfű teára váltani vele.


rengeteg dolgot szedtem ki magamnak újból, biztos te is találsz valami hasznos infot:)

én most még csak diétát kezdtem el, de én csak jövőre szeretnék babaprojektbe kezdeni. Ha megjön a jóidő és a sok zöldség meg gyüm, akkor csinálok egy méregtelenítő kúrát is, utána egy feltöltést.

Drukkolok neked nagyon:) egyébként azt hiszem neked is segítene a gynex:) 3 havi adag 7000 alatt van!

2010. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keverék a fogantatás elősegítésére


Hozzávalók:


palástfű 10 egység

cickafarkfű 10 egység

citromfű 5 egység

ánizs vagy édeskömény 5 egység

orbáncfű 5 egység

Elkészítési javaslat:

Keverd össze a teafüveket a megadott egységben egy tálban. Egy teáskanálnyi teafüvet forrázz le 2.5 dl vízzel, majd hagyd állni 5-10 percig. Utána szűrd le és még melegen fogyaszd el. Ajánlott napi mennyiség fél liter.


Miért jó ez a keverék?


A palástfű méhizomerősítő hatású, segít a hormonszintet beállítani.

A cickafarkfű fitoösztrogént tartalmaz, így az ösztrogénhez hasonló hatásokkal rendelkezik - nagyon jó nőgyógyászati problémákra.

A citromfű és orbáncfű idegnyugtató és antidepresszáns hatása miatt került bele a keverékbe, ugyanis a gyermekre vágyó anya néha türelmetlen, nyugtalan. Az orbáncfű emellett ajánlott nőgyógyászati problémákra is. Ne feledd: az orbáncfű - az arra érzékeny bőrűeknél - kiütéseket okozhat a nap és erős fény hatására.

Az ánizs/édeskömény fitoösztrogén hatású - segítheti a teherbeesést.

2010. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!