Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Verfolt: beagyazodas vagy mensi?

Verfolt: beagyazodas vagy mensi?

Figyelt kérdés

25. ciklusnap estejen (ma) verfolt volt a bugyimon. Csutortokon terveztem tesztelni mivel nov 2an kaptam tuszorepesztot ami egy hcg tartalmu injekcio (clostyt szedtem).

Kinek volt hasonlo verzese es lett belole baba? Tobbsegeben gondolom inkabb mensit jelzett...

Egy eve varjuk a masodikat.



2015. nov. 16. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál pecsételni napokkal menzesz előtt? Mert ha nem, akkor biztató. Nekem jelzett menzeszt is és babát is. Mikor baba volt akkor 5 nappal nemvárt előtt (azt hittem meg fog jönni) egyébként meg menzesz előtti nap szokott.
2015. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként mikorra nem várod? Az az injekció után mikor van peteérés? Nov 2 nem most volt.
2015. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha november 2-án kaptál tüszőrepesztőt, akkor ovud a következő nap van (3-án), rá 2 hétre meg aktuális a mensi, szóval neked pont ma kellene nem megjönni. Múlt hónapom nekem is clostis+pregniles volt, aznap, mikorra nem vártam egy pötty vér volt, és másnap megjött. A doki amúgy nekem azt tanácsolta, hogy a tüszőrepesztő szuri után 14 napig felejtsem is el a tesztet, ha késik akkor majd talán tesztelhetek, de inkább 3 nap késés után látogassam meg. Szurkolok, hogy neked baba legyen. Ha ma nem jön meg, akkor szerintem holnap reggel tesztelhetsz egyet ;) :) Szurkolok!!!!
2015. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött.
2015. nov. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!