Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Nagyon...

Mikor teszteljek? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Ostoba voltam. Nem tudom miért csináltam, de már mindegy. Szombat este lefeküdtem egy sráccal. Azt mondta 100%, hogy nem volt lyukas a gumi. De én nagyon ideges vagyok. Nem tudom bízok e benne. Mikor teszteljek? 20/L
2015. nov. 16. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg. Mikorra várod?
2015. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jövő hét közepe körül már kimutatja a teszt, ha van valami, izé... valaki. Valószínűleg nincs. De ha ilyen ideges típus vagy, legközelebb inkább amőbázzatok!
2015. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dec. 4.
2015. nov. 16. 23:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Amőbázni fogok inkább az tuti. Csak most az 1x legyen szerencsém. Én tuti nem nevelek fel egy gyereket, de nem akarom leélni úgy az életemet, hogy megöltem.
2015. nov. 16. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tegnapelőtthöz két hétre már érdemes lehet tesztelni, de azért előtte még nagyon korai lenne.

Kettesnek: Ha szombaton is lett volna ovuja, a jövő hét közepe csak a 12 dpo!!

2015. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért fekszel le olyan emberrel, akiben nem bízol. Nem a szex tényével van baj, félreértés ne essék. Jó pár kalandon túl vagyok, de egyik előtt/után sem éreztem azt, hogy nem bízok benne, megbántam.


Ne dobd már el így önmagad. A szex jó, de válassz értelmesen partnert.

2015. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 azért illene jobban ismerni a tested... Ha Dec. 4-én kell megjöjjön, akkor kb cska most hétvégén lesz ovud, szombaton még valószínűleg nem volt. Ha a srác azt mondta, hogy nem volt lyukas a gumi, akkor nem is volt valószínűleg, gondolod, hogy ő akarna gyerektartást fizetni, ha véletlenül terhes lennél. Szóval nyug. Ha nem jönne meg, Mikuláskor tesztelj.
2015. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ötössel egyetértek, ha épp megfogant abból a ciklusból valaki, esélyesebb hogy később mint korábban a várható menstruációd alapján(Elvileg három nap múlva lenne az ovulációd, de nem tudjuk mennyire pontos a ciklusod és számolni kell az extra ovuláció esélyével), jövő hétvégénél, azaz két hétre az aktus után tesztelj, előtte feleslegesen tennéd, mert nem muutatja ki nagy eséllyel mg akkor sem, ha van terhesség.

De a szabályos menstruációdat kell várnod, ha ez megjön, lehet tutira venni hogy nem vagy terhes.

2015. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!