Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hamar jelentkeznek az...

Milyen hamar jelentkeznek az ajulas es hanyas tunetek terhesseg eseten?

Figyelt kérdés
2nappal ezelott tortent az aktus. nem szakadt ki a gumi, egyszer lecsuszott ugy hogy benne maradt az ovszer. masnap hanytam, harmadnap pedig elajultam. masnapossag, faradtsag az oka vagy lehetek terhes?

2015. nov. 16. 23:38
 1/7 anonim válasza:
99.999% hogy terhes vagy!
2015. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

1. ájulás nem feltétlenül terhesség.

2. nap után nincs semmilyen tünet, kb

" A spermiumok egy perc alatt 3-4 mm-t tesznek meg. Kiszámolhatod, hogy a 15 cm utat 37-50 perc alatt teszik meg. De egyébként változó a gyorsaságuk, mert kutatások során volt olyan hogy az ejakuláció után néhány perccel is tudtak már mozgó spermát kimutatni a petevezeték kürtőinél, és volt olyan is, hogy az ejakuláció után még 48-72 órával is találtak mozgó spermiumot a méh nyakcsatornájában.


Miután elérik a petevezetéket már csak kb. pár száz marad belőlük. Sokan már rögtön aktus után kifolynak, és sokan a méhben irányt tévesztenek és elpusztulnak. Amelyeknek sikerül, bejutva a petevezetékbe, megpihennek annak falán és ott várják a petesejtet. Lehet, hogy már éppen ott várakozik a petesejt, de lehet hogy csak 1-2 nap múlva jelenik meg az “átjáróban”. Úgyhogy nem biztos hogy a leggyorsabb sperma lesz a nyerő, lehet egy lassúbb, aki később ér a petevezetékhez, de addigra már a petesejt is odaér a másik irányból."

2015. nov. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki ilyen hülye, az minek kufircol, most komolyan?

2 nap után nincs tünet. Ájulás inkább a filmekben szokott előfordulni, én nem ismerek senkit aki elájult volna terhesen. Ha berúgtál, akkor valószínűleg másnapos vagy...

2015. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
en se gondolnam, hogy 2nap alatt teherbe esnek, de leirtam azert a korulmenyeket, hogy minnel pontosabban meghatarozzam a problemam. szerintetek vegyek be 72orasat vagy ne? elsg bizonytalan vagyok
2015. nov. 17. 08:08
 5/7 mandiga ***** válasza:
Szerintem nem kell bevenned. A baba sem jön azért olyan könnyen össze. A tüneteidet inkább a másnaposság okozta. Ha semmit nem aludtál, attól esetleg lehet az ájulás, vagy az ital is ha túlzásba vitted. Semmi képen sem terhesség.
2015. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! en is inkabb a masnapossagra tippelek. azert veszek tesztet es elmegyek orvoshoz
2015. nov. 17. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen tünetek.
2015. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!