Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt kb 2 naponta...

Terhességi teszt kb 2 naponta erősödik?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, hátha tudok nekem segíteni teszteléssel kapcsolatban. Ezt a 2 tesztet a napokban csináltam 3 nap eltéréssel, de nekem olyan mintha nem erősödne a csík, pedig azt olvastam hogy kb 2 naponta duplázódik a HCG szint. Nektek 4.-5. héten ilyen közepes erősségű volt? Orvoshoz csak 30.-án tudok menni vizsgálatra.


Kérlek le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Nagy segítség lenne:) köszönöm


2015. nov. 17. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. nov. 17. 10:09
 2/10 anonim ***** válasza:

A világon semmi baj nincs a tesztjeiddel!

2 szép pozitív teszt, ennél többre nincs szükséged!

Nyugodj meg!

2015. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2015. nov. 17. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Erosodott!!Nem is kicsit...gratulalok a babahoz :))
2015. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! Az orvosi vizsgálatot még meg kell várni, az a biztos!
2015. nov. 17. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, mennyivel jobban szeretnéd, hogy erősödjön?:) Az enyémek ilyenek voltak:

[link]


Egyébként én is úgy voltam, hogy előbb várjuk meg az orvost, aztán rájöttem, hogy úgy mindig lesz min aggódni (oké, jó helye van, van petezsák, de lesz-e szívhang, oké, van szívhang, de ki kell húzni a 12. hétig, oké, kihúztuk eddig, de mi lesz a genetikain, stb.). Szóval én vettem egy nagy levegőt, és azt mondtam magamnak, hogy mindig az aktuális lépésnek örülök, mert így a végtelenségig lehetne aggódni, és kimarad a legjobb része az egésznek.


Szóval gratulálok a pozitív teszthez! Engedd meg magadnak, hogy örülj egy kicsit. Rossz csalódni, de abba a picibe már sejtszinten is átmegy minden, amit érzel. Beszélj hozzá, bíztatsd, hogy fejlődjön szépen.

2015. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm a biztatást! Első terhesség, ezért ez a nagy aggódás, és bizonytalanság!

De megfogadom a tanácsod:)

2015. nov. 17. 11:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is első, és én is hajlamos vagyok a parára:) most járok a 26. hétben, a 19. heti genetikai előtt alig tudtam aludni az izgatottságtól, meg persze, hogy minden rendben van-e. Onnantól, hogy van szívhang, a vetélés kockázata pár %-ra csökken. Ha nincs káros szenvedélyed, viszonylag egészségesen eszel, sétálsz egyet néha mozgásképpen, annál többet nem nagyon tehetsz. Mint láthatod, előttem egy rakat tesztet, mert jó volt nézegetni, és én is agyaltam azon, hogy vajon erősödött-e eléggé. De tényleg mindig lenne min aggódni. Pl. ameddig nem mozog és nincs ultrahang: vajon minden rendben? Vagy amikor meg már mozog: most épp nem mozog, vajon minden rendben? És csak azután jön még szerintem a java, hogy megszületik:D


Bizonytalanság mindig van, tökéletes szülő nincs, annak érdemes örülni, ami éppen van, és ha kihívás adódik, akkor azt majd akkor ott kell úgyis megoldani, addig fölösleges rágódni rajta, én erre igyekszem koncentrálni.

6-os

2015. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*ellőttem
2015. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van:))
2015. nov. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!