Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nem vart előtt...

3 nappal a nem vart előtt pozitiv ovu teszt esti órákban lehet baba?

Figyelt kérdés
Kozepidoben is volt ovu, két napig pozitiv, utana negativ. Most csinaltam este volt egy itthon, es az előírt 10-15perc helyett mar 3perc alatt pozitiv lett.10. Honapja probalkozunk
2015. nov. 20. 19:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Holnap próbálj meg egy patikai terhestesztet. Ovutesztre nem tudok mit mondani..

Drukkolok

2015. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet, egy érzékenyebb fajta már jelezhet egy reggeli pisiből, de fenntartással kell fogadni meg ilyenkor az eredményt! (ált mindenkinek azt tanácsolom, hogy várja ki a nemvárt idejét, addig Úgyis bizonytalan a dolog)
2015. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de nekem is mindig pozi a mensi előtt 5-4 naptól de mindig megjön. :(
2015. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem vart előtt Sosem teszteltem ovut a josteszteket is megoszloan irjak, most rendeltem tobbet es igazabol csak egy teszt teszt volt hogy milyen ez a fajta. Aztán meglepődtem, de akkor ezekszerint normalis is lehet a magasabb lh.
2015. nov. 20. 19:28
 5/42 anonim ***** válasza:
En is azt javaslom csinalj hcg tesztet is hatha mutat valamit egy erzekeny teszt :)) drukk
2015. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatasokat, hat mar nagyon varjuk a gólyát...
2015. nov. 20. 19:39
 7/42 anonim ***** válasza:
Lehet ez a "jel" :) Sok sikert es ird majd meg az eredmenyt!
2015. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztet jóstesztként alkalmazni reggeli vizeletből kell, nem estiből, én így olvastam mindenhol.
2015. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Utolso: Tudom , es nem jostesztet akartam, csak új fajta teszt es kivancsi voltam mennyire megbízható, ma érkezett meg a csomag es hat kiprobaltam:)
2015. nov. 20. 21:59
 10/42 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Nalam mukodott a josteszt, bar en reggelibol csinaltam. Kulonben mi mastol lenne pozitiv, ha nem ovulalsz...
2015. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!