Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, bizhatok a...

Mi a véleményetek, bizhatok a tesztekben, ki mit tapasztalt a terhesseg elejen?

Figyelt kérdés

Okt.26-an volt utolso mensim. 7.napja kesik, elozo 2 napban 3* teszteltem pozitivat, elmeletileg veletlen pozitiv teszt nincs a hcg szint miatt. Az orvos semmi konkretat nem mondott, annyit csak, hogy vagy terhes vagyok vagy nem..eleg lekezelo volt velem.

Kalkulator szerint 4-5 hetes allapot all fenn, jelenleg tukon ulok es magamsem tudom mivan, csak varok varok.

Viszont a hasam enyhen gorcsolget,de semmi nemjon, remelem nem is fog, illetve neha emelygek, ehes leszek, de ha enni kezdek rogton elmegy az etvagyam, es foleg este erzem hogy melegemvan,izzadok,fennvan a hom.



2015. nov. 20. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Elirtam veletlen, oktober 16 az utolso menstruacio.
2015. nov. 20. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Az orvos engem 2 héttel a pozitív tesztek után hívott be a 0. ultrahangra mindkétszer, szóval amiatt ne aggódj, hogy a doki semmit sem látott. Nagyon korán nézett meg.


Én tesztelnék egy Clearblue digitálissal, az biztosra megmondja, mi a helyzet.:)


24hkm

2015. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy :) Bizhatsz a tesztekben!Gratulalok :)
2015. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 clearb.volt es 2 facelle,mert az volt itthon. Igaz a baratnom vett ra,hogy teszteljek, en eskudtem hogy ugysem lesz szerencsem :)

Raadasul turelmetlen voltam es nemis reggel hanem kora delutan teszteltem, rogton megjelent mindenhol a pozitiv.


Viszont annyira felek, sok helyen azt latom hogy 5.het korul mar latnak valamit a dokik, mashonnan azthallom hogy a nagyon korait ok sem latjak,igy csak jar az agyam hogy most mivan,mi nincs, nagyon szeretnenk babazni :)

2015. nov. 20. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha pozitiv lett akar egy teszt is, akkor terhes vagy, 3 foleg nem hazudik. Gratulalok!

Szerintem koran mentel dokihoz. Nekem 6 hetesen huvelyivel mar lattak a szivcso pulzalast, de elotte azt mondta a doki, hogy ne aggodjak, ha meg nem latszik semmi.


A hasfajas normalis, nekem midnegyik terhessegemnel volt mensi szeru gorcsolgetes az elso hetekben, ijeszto volt.

De amig nincs verzes, vagy pecseteles, addig ez normalis.

2015. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Este magneziumot vettem be, utana jobb lett a hasam.

Raerek 1-2 het mulva orvoshoz menni ezekszerint?

Es gondolom gond csak akkor lehet, ha elkezdek verezni meg erosen gorcsolni..?

2015. nov. 21. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi ami indokolna, pl verzes, vagy korabbi veteles, akkor ket het mulva raersz menni. Ha nagyon aggodsz, vagy kivancsi vagy, akkor mar 6 hetesen is latszodik a petezsak rendesen, de 7 hetesen biztosabb a siker es az elmeny.
2015. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában véve előbb lesz pozitív teszt, minthogy az orvos lássa a terhességet. A terhesség nagyon korai szakaszában nem feltétlenül lát bármit is az orvos. Még nagyon korai terhességről van szó nálad is, viszont 3 pozitív teszt nem hazudik.

2 hét múlva már az orvos jobban lát majd mindent.

Nyugi van és gratula!:)

2015. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!