Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 6 (+3) hétnél nem...

Advance kérdése:

Elvileg 6 (+3) hétnél nem látott a doki babát. Volt két ismétlés másnap. A vérből megállípított hCG szint 5800 mIU/ml volt. Mire lehet számítani? Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kesobb fogant es azert nem latta meg :) Szerintem lesz ott baba! Gondolom jovo heten ujra mesz uh.ra?
2015. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvosom befektetett a kórházba méhen kívüli terhesség gyanujával, legközelebb hétfőn visz uh-ra és akkor lesz vérvétel is. Viszonylag pontosan ki tudtam számolni mikor fogant a baba és elvileg már látni kellene a petezsákot. Emiatt aggódom nagyon.
2015. nov. 21. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Juj :(( Ertem ezt nem tudtam nem irtad! Sajnalom de nagyon remelem hetfon meglesz jo helyen uh.on :) Nagyon szoritok,majd ird meg kerlek . ( elso voltam)
2015. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ami ez alapján nem jó, hogy elvileg 2000-es hCG felett látnia kéne a terhességet uh-n. A jó viszont, hogy elvileg méhen kívüli terhességnél általában kevesebb a hcg, meg lassabban nő, persze sajnos az esély megvan rá, ezért is vagy most sajnos ott, ahol. :(


Nagyon remélem és szurkolok, hogy minden jó legyen!

2015. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo! Hogy vagy minden rendben veletek? (elso voltam)
2015. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül meglett a baba és méhen kívül találták meg a petevezetékben. Már túl vagyok rajta, a műtét is megvolt.
2015. nov. 27. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnàlom, mielobbi gyògyulàst.
2015. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom nagyon! Gyogyulj hamar :) Vigyazz magadra 1# voltam.
2015. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!