Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovuteszten (Facelle) a...

Ha az ovuteszten (Facelle) a tesztcsík erősebb, mint a kontroll csík, akkor az azt jelenti, hogy elvileg a következő 24 órában várható az ovuláció?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap hogy használom, tegnapelőtt kezdtem, ma délben erősebb lett a kontroll csíknál. Tegnap este együtt voltunk a párommal, legközelebb csak holnap este tudunk megint, szerintetek az még nem késő? :)

2015. nov. 27. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen sztem holnap hajnal! Jokor voltatok egyutt :) Drukk
2015. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad volt!

Szombaton kora reggel éreztem az alhasban egy feszítő elnehezülő érzést, kb. 15 percen keresztül, szerintem az lehetett. Mi megtettük amit lehetett aznap is, a többit a természet intézi. :)

2015. nov. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!