Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig 15 terhessegi tesztet...

Ha eddig 15 terhessegi tesztet hasznaltam es egyik sem volt soha szellemcsikos akkor mennyi a valoszinusege, hogy ha ma reggel es delutan is szellemcsikos?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs rola fotod?

Milyen markaju a teszt?

Mikor lenne a mensid?


Ha mar korabban is hasznaltal ilyen fajta tesztekrt es doha nem volt szellemcsikos, most meg ket kulonbozo is az lett, akkor ez talan megsem szellemcsik.

Legalabbis en erre gondolnek.

2015. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43,586484523% az esélye
2015. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso :D

diagnos a neve. Ebayrol szoktam venni. 2 nap van a nemvartig. Nem birtam ki addig. .

2015. nov. 27. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még az életben nem làttam sajàt szemmel szellemcsìkot, vagy szàradàsi csìkot. Vagy 2 csìkom volt és babàm, vagy 1 csìk és semmi.



Kb. 0 az esély.

2015. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!