Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A One Step ovulacios teszt...

A One Step ovulacios teszt nektek mukodott rendesen?

Figyelt kérdés

Ma reggelre leesett a homersekletem az eddig mertekhez kepest. Korabban csak egy honapban homeroztem es akkor is igy volt, majd masnap sokat emelkedett, akkor volt peteeresem.

Delutan ereztem szuro fajdalmat a petefeszkem korul, igy mar biztosra vettem az ovulaciot, mert maskor is erzek igy.


De csinaltam ovulacios tesztet delutan es negativ, nagyon halvany a masodik vonal.


Tudom, holnap ugyis kiderul a homersekletbol, hogy mi az igazsag, csak kivancsi lennek, hogy ti mit tapasztaltatok.

Hasznalhato ez a teszt?


Veteles utan vagyok, nem teherbeeses miatt figyelem a ciklusom, de nem tudom mondani, hogy hanyadik ciklusnapon vagyok. A mutet 15 napja volt.


2015. nov. 27. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én one steppet használok 5 hónapja és eddig mindig aznap délután - ahogy leesett a hő - mutatta a pozitívot, másnap pedig már emelkedett.
2015. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mostanaban sok panaszt olvastam erre a tesztre.En soha nem hasznaltam csak a homerozest+ ovufajdalom mindig jol jelezte :) Higyj a testednek mint egy tesztnek! Szerintem...
2015. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem mukodott, igaz halovany a csik rajta de a tobbin kb nem latszik semmi.homero alapjan is akkor volt ovum.ha nem lett erosebb ne ilyedj meg sokkal jobb szerintem igy h 1-2 napra megjelenik a halvany csik mint h nezegetni a 10kozul h most melyik erosebb
2015. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


A legalsokor volt ovum.utana egyszer halvany majd eltunt.elozo voltam;)

2015. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem mindig pontosan mutatta. lehet hogy rosszul használod. nem első vizeletből kell, hanem napközben, és előtte nem szabad inni sokat. ha sokat iszol, akkor nem mutatja rendesen. ha nem mutat pozitívat, akkor nem volt pé szerintem.

én is vetélés után vagyok amúgy, sajnálom, hogy veled is ez történt :/

2015. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es, az nem pozitív. akkor pozitív, ha ugyan olyan erős vagy erősebb mint a kontrol csík. ez pozitív: [link]
2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy ez is pozitív még (a legalsó): [link]
2015. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Delutan csinaltam a tesztet egyebkent, elvileg ugy, ahogy kell.

Normal esetben hinnek a testemnek, de ez a cilus meg nem olyan lesz szerintem, mint egy normalis.

Az csak most jutott eszembe, hogy folyasom alig van, az pedig szokott lenni. Igy lehet, hogy megis a teszt a jo.

Nah, majd holnap kiderul a homersekletembol. :)

2015. nov. 27. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem hogy vannak emberek akiknek ugy mutatja mint a nagykönyvben, ez tök jo.de ettöl még nem mindenkinek mutazja ugy mint a csomagolason!!!amugy orvosnal voltam 21dik napon multhonapban es labor is mutatta h ovu utan vagyok es akkor is ilyen lett a az ovuteszt mint amit feltettem.valakinek csak 10erossegu ovutesztnel lesz erosebb mint a kontrollcsik.en 25set hasznalok.szerencsere bevalt.masfelol elozo honapban volt pozi tesztem ilyen ovutedzttel es kijott mensivel sajnos.uh pozi az a teszt kedves kerdezo.nem mindenkinek ledz erosebb
2015. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint 4es vagyok.az ovu fajdalomrol nemis beszelve meg a gorbemrol uh csak meherositeni tudom az eddigieket!
2015. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!