Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem a menstruáció...

Teherbe eshettem a menstruációm utolsó napján?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a párommal a menstruációm utolsó napján voltunk együtt,amikor már alig véreztem.Nem védekeztünk.Ez lassan két hete volt,csináltam tesztet de kétszer is negatív lett,bár szerintem korai volt.Azóta elég intenzív hangulatingadozásom van,fáradékonyabb vagyok,fáj a derekam és fehér folyásom is van.Utalhat mindez terhességre?

2015. dec. 1. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Javaslom, hogy keress fel egy nőgyógyászt! Nem feltétlen utalhat rá, mivel két hete volt ráadásul, már az emésztésed sem lenne okéka. A teszthez van mellékelve tájékoztató, amiben leírják, hogy A VÉRZÉS KÉSÉSÉTŐL SZÁMÍTOTT 2-3 NAPBAN mérhető már az a hormon, ami a terhességet jelzi. Szimplán a stressztől, v. gombás fertőzéstől is lehet folyásod. A többi tünet meg bármitől lehet. Nézess vérképet is, függetlenül attól, h. terhes vagy-e, vagy sem!
2015. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Derékfájás?! Most nézem. Hát de az a súlygyarapodás szemmel látható "tünete" miatt van, amikor már több kiló a gyermek s a méhlepény meg ami rád rakódik. :D Derékfájás terhességnél nem az első hetekben jelentkezik. Ez logikus.
2015. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A derékfájást úgy értettem,hogy olyan mint mielőtt megszokott jönni,a "tüneteimet" nagyjából a PMS-hez tudnám hasonlítani,de értelemszerűen ez kizárt mivel nem rég menstruáltam.
2015. dec. 1. 21:23
 4/5 anonim válasza:
Nem kizárt semmi sem. Amikor 'átüt' a fájdalom a petefészekből, akkor bizony lehet a háttérben PMS és akár mióma is. Mondom, irány a doki. Azzal ártani nem fogsz.
2015. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én menzi után 1 nappal estem teherbe. Nekem a 10 naposat már kimutatta, igaz elég halványan. És én is azért teszteltem mert furán éreztem magam. Szédültem és szurkálódást éreztem a hasam aljában. A derékfájás nem csak súlygyarapodástól és a baba nagyságától függ mivel nekem kb. 7 hetes korom óta fáj.
2015. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!