Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek folyamatosan mindjárt...

Akinek folyamatosan mindjárt megfog jönni érzése volt, lett belőle baba?

Figyelt kérdés

Teljesen tünet mentes vagyok. Zavar is egy picit mert mindenhol mellfájdalmat olvasok és nálam az sincs. Szúrkál a hasam alja,valahol a petefészkem körül de semmi több. Hőm fent van,menstruáció 2 napja sehol. A mindjárt megfog jönni érzést eddig nem tudtam elkèpzelni,hogy milyen mert még nem éreztem soha,csak most. Múlthónapban megvoltam róla győződve,hogy sikerült a bébi,mert minden bajom volt. Mellfájdalomtól kezdve minden. Most azt érzem,hogy nem sikerült és bármelyik pillanatban megjöhet,de ezt már napok óta érzem. Eddig 3 tesztet csináltam,2 one stepet és egy facellet de mind negatív. Mégis érdekelne,hogy aki ilyet érzett,hogy mindjárt megfog jönni,ott lett kisbaba vagy tényleg megjött?


Eléggé rágörcsöltem most,így ,hogy késik. Alapesetben nem szoktam,de az,hogy nem érzek semmit,összezavar.


Menstruáció előtt mindig annyi bajom van... Leszakad mindíg a derekam,mellem.. Most is hasogat a derekam,de közel sem annyira,hogy flektorral kelljen kenegetni. Menzesz előtt idegbeteg vagyok mindíg,felmegy a vérnyomásom,most az sem..


Elég zavaros lehet a gondolatmenetem,de most tényleg nagyon rápörögtem a témára. Nagyon pici fehèr folyásom van,de elenyésző.


Alapesetben,ha nem lenne a mindjárt megjön érzés,nem is foglalkoztatna ennyit a késés,betudnám annak,hogy most tünetmentesen fog megjönni. De mostmár majdnem minden pillanatban azt érzem,hogy mindjárt megjön,már kb 4 napja.


2015. dec. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig napokkal előtte görcsöl a hasam, ez akkor is így volt, amikor babás lettem. Akkor is biztos voltam benne, hogy meg fog jönni.

Terhességi tünetek nekem kb 2 hét kimaradással voltak csak és sok minden nem is volt.

2015. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cicifájást sem éreztél?
2015. dec. 4. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem pms része se volt sose, az is kb 6 hetesen kezdődött babásan.

Egyébként nekem beagyazodaskor görcsölt még így a hasam csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget mivel mindig görcsöl napokkal előtte.. lehet később volt péd és most lesz pozitív a teszt vagy most fog megjönni. Sajnos ez kétesélyes.

2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom sajnos :(
2015. dec. 4. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányomnál volt minden tünetem. Most meg semmi az ég világon,meg a mindjárt megjön érzés is csak nagyon enyhe volt.


21hós kislány anyukája és 7hetes km

2015. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt es fajt a mellem is de menzesz elott is mindig fajt de lett baba
2016. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!