Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfurdult már valakivel,...

Előfurdult már valakivel, hogy nem várt előtt semmilyen terhességi tünetet nem észlelt mégis babás volt? Olyanokra gondolok akik számítottak terhességre.

Figyelt kérdés

Igazából nemhogy terhességi de menstruációs tünetek sincsenek.6 nappal a nemvàrt előtt. Pedig gyakran ilyenkor már szokott lenni mellfeszulès legalább. Vagy csak késni fog és azért nem érzek semmit

A ciklusok általában 30_32 nap koztiek



2015. dec. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az égvilágon semmi tünet nem volt, azon kívül, hogy nem jött meg. Bár a fejem iszonyatosan fájt, az lehetett a fronttól is. 11hkm
2015. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkivel előfordult, hogy nemvárt előtt egy héttel semmilyen tünete nem volt, hisz az még bőven a beágyazódás ideje, honnan lenne tünet? hcg, ami a tüneteket okozza, majd csak a beágyazódás után kezd el termelődni...
2015. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És a menstruációs tüneteid meg voltak?

Vagy amúgy sem szokott lenni előtte semmi ami a mentruàció jovetelèt jelzi?

2015. dec. 4. 14:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt olvastam énis 2. Viszont sokan írtàk már hogy valamit már ilyenkor már éreztek amit menstruáció elojelènek tudták be mégis baba volt. Nekem viszont meg most az sincs pedig többnyire szokott
2015. dec. 4. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem, de még akkor sem, amikor a 12 hetes UH-ra mentem, szinte hihetetlen volt látni, hogy ott van egy baba a monitoron, miközben nekem semmi tünetem nincs. Ilyen van, az egész terhességem tünetmentes. 36+5 hetes km
2015. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!