Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek a homerozessel...

Segitenetek a homerozessel kapcsolatban? Utalhat hormon problemara?

Figyelt kérdés

Egyszeruen mar nem ertek semmit. (Bocsi az ekezethiany miatt) . Tegnap irtam ki egy kerdest ,miszerint x nap utan 36,5-rol 36,8-ra ugrott a hom. Ma viszont leugrott 36,3-ra. Menstruacionak elojele sincs. 5 napja kesik. Tesztem negativ. Na,amit nem ertek az meg mindig a delutani ho... vagyis a delelotti.


Mindennap 7-8 kozott merem. Ez ma is megtortent,36,3 volt. DE! most 9-kor ramertem es 37,1 a hom. Digitalis de mindig 3 percig szoktam merni. Nem ertem,hogy lehet ekkora elteres az ebredesi es az utana 2 oraval kesobbi kozott?


Ha ennyi a hom delelott,ugyanugy varhato a menzi?


Egyszeruen mar kiakaszt ez az egesz es tudom,hogy turelmesebbnek kellene lennem,de 5 nap keses utan es ennyi nega teszttel mar nem tudok masra gondolni csak hormon bajra. Jovoheteb elmegyek orvoshoz ha nem jon meg. Mar a 36.ciklusnapon tartok.


Semmi bajom sincs,a hanyingeren kivul,amit egyebkent tudom hogy az idegtol erzek. Meg nagyon surun kell pisilnem,de betudom azt is az idegnek.


Szerda du volt egy halvany clearblue tesztem,de azt is negativnak vettem mert sok rosszat hallottam rola es az utana kovetkezo osszes tobbi reggeli tesztem (25-os) mind negativ.


Azota az osszes egyforma. Nem lehet,hogy rosszak a tesztek? Tegnap elszaladt a gyogyszertarba (mert elkapott az az erzes h mivan ha rossz a teszt) de mar zarva volt. Viszont holnap veszek vmilyet. Masfajtat.


Szurkal a petefeszkem mar 1 hete. Gondoltam cisztara,4 eve volt... De augusztusban most voltam orvosnal,aztmondta minden oke nincs ciszta. Tudom,azota december van,de vmiert erre nem gondolok most.


Na de visszaterve a hore... letezik ekkora elteres es menstruacio? Igen tudom,hogy csak a reggeli szamit de ez megis akkora elteres... pedig 2x is megmertem.


2015. dec. 6. 09:19
 1/7 whitelady1 ***** válasza:
Mindig az ébredési testhő számít! Amikor felkelsz mozogni kezdesz egyértelmű hogy a hőd is fel megy! Minek mérsz napközben?
2015. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utalhat hormonzavarra..foleg a nega teszt+nem jott meg! Valoszinu peteeresed se volt :( Fordulj orvoshoz,hogy hozza meg a verzesed.
2015. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet :( orvos nem nézte,a pozitív ovu teszt meg nem jelent semmit.
2015. dec. 6. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel megjön a menstruációd. Nálam így működik. Ha leesik a hő másnap megjön. :(
2015. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem is bánnám,mert már szinte biztos vagyok benne,hogy nincs baba :(
2015. dec. 6. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszament a hőm. Hormonprobléma,orvoshoz kell mennem.
2015. dec. 7. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert egy tesztet csinalj! ;)
2015. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!