Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 ampulla Choragon mikor ürül ki?

3 ampulla Choragon mikor ürül ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn este 6 kor kaptam 3 ampulla Choragont. Elfelejtettem megkérdezni a dokimat, hogy mikor ürül ki. Viszont mihelyst pozi lesz (ha lesz) a tesztem, akkor mennem kel vissza utrogestanért. Köszi! L
2015. dec. 6. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom 8 nap :) Sok sikert!
2015. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kaptál ilyen óriási mennyiséget? Az utrot utána 2 nappal kell elkezdeni így semmi eértelme. Minimum 13 nap amíg kiürül.
2015. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :). IR es PCOS beteg vagyok. A doki megkérdezte, hogy hány kiló vagyok(61) erre mondta, hogy akkpr kell mind a 3. Két érett tüszőm lett, 25 és 19 mm- ek, clostylbegittel stimulálva. Valószínűleg azért nem marad meg a baba, mert nem megfelelő állopotban repedtek meg a tüszőim. Remélem, ez segíteni fog, bár ez még csak az első stimulációs hónapunk.
2015. dec. 6. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utrora azt mondta az orvos, hogy mihelyst pozitív lett a teszt...
2015. dec. 6. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

És mióta tartod a 3as kezelést?

61kgra 3? Anno 110kgra kapta kettőt tökéletesen megrepedtek a tüszőim. Igaz akkor kezeletlen ired voltam így feleslegesen.

2015. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már párszor kaptam igaz minden alkalomal csak 2 ampulàval kaptam de nekem minden eggyes alkalomal 14 nap alatt ürült ki.Ha te 3 al kaptàl akkor az még több idö,az orvost is megkérdeztem ès mondta ö is h 14 nap kell 2 ampullának.Èn a helyedbe nem tesztelnèk 16 nap elött.Vagy ha akarsz akkor olcso netes tesztekkel tudod figyelni a hogy ürül ki.Amugy ènis netes tesztekkel figyeltem,de nem éri meg többet költeni rà.
2015. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Április óta van kezelve, de a merckformin kimarad,mert a szervezetem nagyon rosszul reagált rá. 1000 et kellett naponta szednem. A doki úgy döntött, akkor maradjon a torna és a diéta. És tényleg jobban is érzem magam. Ledobtam 4 kilót. Csináltam ma reggel tesztet, de kb semmi nem látszik rajta, mintha negatív lenne. L.
2015. dec. 8. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem próbálkozott más készítménnyel? Hány kg plussz van rajtad?
2015. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled?
2016. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!