Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utan 4nappal halvány...

Mensi utan 4nappal halvány pozitív ovulacios teszt?

Figyelt kérdés
Hetfon lett vege a mensimnek es szerda ota pedig enyhe menstruacios gorcseim vannak. Nem vagyok otthon ovu temaban!:) segitsetek:) elkepzelheto h 1-2nap es erősen pozitiv lesz?

#menstruáció #Pozitiv ovulaciosteszt
2015. dec. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában mindig van ott egy halvány vonal. De csak akkor pozitív, ha annyira erős mint a controll csík.
2015. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a halvány vonal nem jelent semmit. nekem menzesz alatt is volt, hogy halvány csíkos volt. lehet, hogy napról napra fog erősödni a teszted de az is lehet, hogy néha erősebb néha halványabb, és egyszer csak pozitív lesz (akkor amikor ugyan olyan erős vagy erősebb a teszt csík mint a kontrol).
2015. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm a valaszokat:)
2015. dec. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!