Ovuteszt kérdés?

Figyelt kérdés

A hőgörbe alapján elvileg a 17-ik dpon vagyok, a hcg teszt negatív lett, viszont ma este próbaként csináltam lh tesztet. Lehet most is lesz ovum?


[link]


2015. dec. 12. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet ovud igen.

Mikor volt ebben a hónapban? Itt olvastam pár hete valakit akinek ez a fajta teszt a babát mutatta. Egymás utáni napokon végig pozi maradt neki.

2015. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elvileg 25-én, de sajnos nem tudtam ovu tesztelni


[link]

2015. dec. 12. 19:13
 3/12 mandiga ***** válasza:

Múlt hónapban ugyanezt a tesztet használtam. Nekem több mint két hétig volt pozitív, előbb kijött a tesztcsík, mint a kontroll. A görbénk is valamennyire hasonló. Szerencsére ez a hónapom másabb. Az, hogy lesz-e ovud, nem biztos a teszt alapján. Lehet ez egy ilyen hónapod, mint amilyen nekem volt. 25 napos ciklusból lett 43 napos.

Menzeszig volt pozitív, csak már nem jelöltem be, meguntam.


Itt a múlt havi görbém:


[link]

2015. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mandiga, megkerdezhetem milyen ovu tesztre váltottal? Eddig one step-et használtam, most próbáltam ki először ezt. Lehet nekem túl érzékeny.
2015. dec. 12. 21:22
 5/12 mandiga ***** válasza:
Persze,hogy megkérdezheted. Most One Step 20-ast használok, viszont szerintem nekem jó a 15-ös, csak a múlt hónapom volt olyan. Vaterán rendeltem. Mindenesetre úgy csinálom majd következő hónaptól, hogy 15-öst és 20-ast egyszerre fogom használni, és akkor majd kiderül, hogy melyik a jó nekem is.
2015. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mandiga ***** válasza:

Belinkelem a másik görbém arról a hónapról, azon vannak infók, ezen meg semmi, amit linkeltem.

És még az ovutesztjeim akkorról:


[link]


[link]

2015. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem most áttette az ovum 4-ére, mert ma 37.2 volt a hőm. Rendelek én is megint one step-et. Most pénteken eleve megyek dokihoz, megkérdezem tőle ezt a dolgot. Kiváncsi leszek arra is mit mond a görbéimről...
2015. dec. 13. 13:54
 8/12 mandiga ***** válasza:

Majd megirod a doki mit mondott? Nagyon kiváncsi vagyok rá.

Én is furcsállom a görbém, mert ha tényleg a 8. napon volt ovum, akkor 2 nap múlva meg kellene jönnie? Amúgy meg 19-én, mert elvileg 25 naposak a ciklusaim, így meg lesz akkor 21 napos? Na neeee. :(

Én sem tudom mi van most.


Ez a mostani görbém:


[link]

2015. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom!

Igen látom, tegnap voltál 11-ik dpon. Ebben a hónapban nem ovuteszteltél?

2015. dec. 14. 14:27
 10/12 mandiga ***** válasza:

Ovuteszteltem, de sajnos későn 20-sal. Most rendelek 15-öst, és a héten remélem megkapom. Ma elkezdtem pecsételni, úgyhogy meg fog jönni. Korán volt ovum, így most 20 napos a ciklusom? Ez egyre jobb. 21. napon vagyok, elvileg 19-én kellene megjönnie.

Most ha beindul a vérzésem akkor iszom a cickafark teát, ovutól pedig a palástfű teát, vettem mindkettőt, és remélem helyreállít.

El vagyok szomorodva. :(

2015. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!