Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 Hét késés után biztos nincs...

1 Hét késés után biztos nincs baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!ma 1 hete,h késik,tesztem x-epil negatív.29napos a ciklusom.nemvárt előtt 5 nappal volt nyúlós folyásom-akkor összebújtunk-azóta nincs folyásom.a nemvárt előtt 3nappal jött a megjön érzés,ami azóta is tart.5napja mell ill.derékfájdalom.sokat pisilek és puffadok is.a hasam alja szúrkál.szerintetek lehet,h később volt ovum?de akkor mik ezek a tünetek?
2015. dec. 20. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ha késik akkor lehetsz terhes, ilyen korai tünete viszont nincs a terhességnek, úgyhogy szerintem ezek mensi előtti tünetek.
2015. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.igen meg lehetsz terhes.

Nekem 3het késés utan mutatta ki az x-epil egyik nap halványan ra ket napra már erősen a pozit.azóta a facelle teszt is jelzi de sokkal halvanyabban.

2015. dec. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!