Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes?

Lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

20. án ki elégitettük egymást a barátnőmmel (nem raktam be szóval nem volt aktus)..(ez 2 óra fele történt).. Én elélveztem és nem készitettünk oda semmit amire rá élvezhettem volna így hát kénytelen voltam a kezembe élvezni (ami fröcsögött a nadrágomra is és a barátnőm kezére is) természetessen utánna ki mentünk a nadrágomat lemostam és alapossan kezetmostunk.. majd este éjfél fele megint alakultak a dolgok és elösször kézzel történtek a dolgok... de aztán rá ült és smároltunk (nem élveztem el akkor éjjel) de 2 szer valahogy még is betalált a lyukba... nem volt bent 2 másodpercig mert nem volt gumi nálunk...

De most kéne hogy megjöjjön neki.. pár napja csak görcsöl a hasa mint ha menstruálna de nem vérzik.... azt mondja ideges és rosszul is volt..

Lehet hogy valahogy teherbe eset??

kérlek segittsetek és ne viccelődjetek... nagyon megvagyunk rémülve



2015. dec. 25. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennyitől amit leírtál az esély szinte minimális.

A vérzés a stresszelő aggódástól is késhet.

Bár elvileg lehetett előváladék a farkadon ami belekerülhetett.

2015. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

"Lehet hogy valahogy teherbe eset??"


Siman.

2015. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen de a sperma ennyi ideig képes életbe maradni??

meg ez a menstruáció elött történt pár nappal és elötte nehezebb teherbe esni..

És akkor mitöl vannak a tünetek? rosszul volt meg ideges...

2015. dec. 25. 00:26
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát 50-50% és ez elég sok..


Hiába mostad meg, a húgycsőben simán maradhatott annyi amennyi elég egy gyerekhez.


Mondjuk ha görcsöl akkor nem hinném hogy terhesség van.



Az olyan tünetekkel jár, hogy először érzékeny lesz a melle, kicsit duzzadni kezd, aztán szurkálni a méhe, nah akkor ágyazódik be a kis pondró ...

2015. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van rá esély.

De ha 20-án voltatok együtt a leírt módon, akkor még ettől nem késhet a vérzése, mivel ha történt is megtermékenyítés, nem ágyazódott be a petesejt.

Négy nappal az eset után legfeljebb idegesség lehet a késés oka. Ha ez megnyugtat, csináljátok tesztet két héttel a behatolások után.

2015. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem terhes ne izgulj! Meg fog neki jönni. De azért jó lenne ha védekeznétek legközelebb.
2015. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg neki :(

Lehet kimarad? (már 2 szer volt neki ilyen)

Nem érzi hogy rosszul lenne és nem érez semmi terhességre utaló jelet..... Csak a melle érzékeny kicsit

Szerintetek?

2016. jan. 4. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyetek egy tesztet.
2016. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És még valami... gyomorba rugták ma labdával...

Meg elesett a lépcsön és úgy megütötte a hasát hogy 2 napig fájt a hasa... lehet esély az elvetélésre HA terhes??

2016. jan. 4. 21:52
 10/11 A kérdező kommentje:
2-3 napja picit fáj a melle azt mondta
2016. jan. 5. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!