Magas progeszteron?!

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az előző ciklusom volt az első clostis hónapom, a 18.napon voltam vérvételen, és a progeszteron szintem 190 volt. Vitamint szedtem csak a clostin kívül. 3 érett tüszőm volt, hogy megrepedt e mind a 3 azt nem tudom sajnos. Ha netán mind a 3 megrepedt, elképzelhető hogy azért ilyen magas az értékem?

Orvoshoz holnap este megyek.


2015. dec. 25. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet :) Most hol tartasz a ciklusban? Tesztet csinaltal mar? Majd ird meg mit mondott az orvosod.
2015. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ ☺

Voltam ma dokinál, azért ilyen az értékem mert két tüszőm is megrepedt☺ Tesztet csináltan valamelyik nap és negatív lett. Ez a hónap is clostis, most is van 2 tüszőm, pár nap múlva lesz pém. ☺

2015. dec. 26. 21:09
 3/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi lett azóta? Nekem most volt az első Clostis hónapom, tegnap kaptam meg a 21. napi vérvétel eredményét és 303 nmol/l lett a progeszteronom!!! A doki is lehidalt, nevetve mondta, hogy ilyen magasat még nem látott, lehet hogy több tüszőm repedt meg (bár ő uh-n kettő dominánsat látott múlt héten). Ha neked 3 megrepedt tüszőtől 190 volt, nekem lehet hogy több repedt meg?
2016. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, azóta sincs baba, most kedtem a 3. Hónapom., az én 190 emre azt mondta a doki szuper, két tüszőm repedt meg. Drukkolok neked☺
2016. jan. 20. 12:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval, a 3ból kettő repedt meg 😀
2016. jan. 20. 12:37
 6/7 anonim válasza:

Köszi a választ.

25-ére nem várom, meglátjuk, majd írok.

Drukkolok neked, hogy a 3. clostis hónap sikeres legyen! Téged folyamatosan figyel a doki uh-val a ciklus során minden hónapban a closti miatt? Én most az elsőben voltam 2x, minden ok volt, nem lettem cisztás. Felírt még 2 havi adagot, és mondta hogy szedjem be, uh-ra nem kell már jönnöm, mert ha az első hónapban nem okozott gondot, a többiben sem fog. Nekem ez fura, mert mindenhol azt hallom, hogy clostit csak folyamatos uh-s peteérés követés mellett lehet szedni a hiperstimuláció veszélye miatt.

2016. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mizujs veled kedves utolsó??

Amúgy igen, ez a 3. Clostis hónapom, és mindegyikben voltam uh-n. Igaz csak a peteérést figyeli, a tüszőrepedést nem.

2016. jan. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!