Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-18 napot késett. Ma viszont...

17-18 napot késett. Ma viszont megjött. Iszonyú derékfájással de hasi görcsök nincsenek. A vérzés is kevesebb. ma lett volna a következő peteérésem. Lehet az az oka? Vagy ez normális? Vajon baba van? Jan 4re van időpontom dokihoz.

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vérzel nyilván nem vagy (már) terhes, de miért nem teszteltél eddig?
2015. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltam akkor már 10 napja késett, de -lett.Azt mondta a doki telefonba, hogy valószínű később volt a megtermékenyítés, így lehetséges hogy a teszt nem mutatja ki.mivel az ünnepek miatt szabadságon van hamarabb nem tudok hozzá menni.eddig mindig pontosan jött meg.
2015. dec. 28. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tettem volna már tegnap, de még talán ma sem késő, hogy elmentem volna az első SZTK-ba és kértem volna egy uh-t, és ha van embrió, kértem volna progeszteron pótlást. Ezt nekem nem akartak adni, de én erősködtem és adtak.:)


Ha van embrió a méhedben és vérzel, az baj, valószínűleg vetélés. De ha nem az, akkor sem tudod te otthon megmenteni.


Ha nem akarsz idegen orvoshoz menni, mert szerinted nincs embrió, akkor várd ki a január 4-et, ahol a dokid meg tudja nézni, volt-e embrió vagy sem. Fontos, hogy lássa, hogyha volt, kiürült-e, megbeszéljétek, hogy esetleg ajánl-e kivizsgálást, hormonsort, ilyesmit.


Amit otthon tenni tudsz: figyeled a vérzést, hátha egy nagyobb darab kijön, akkor azt el tudod a dokinak mondani. Nem nagyobb darab nyálkahártya, hanem nagyobb darab hússzerű (nekem ez volt).

2015. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!