Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Közfoglalkoztatott vagyok, nemsikára kejár a szerződésem, de úgy néz ki, hogy visszavesznek még egy évre. Ha teherbe esnék és veszélyeztetett terhes lennék..mehetnék táppénzre a 9 hónap alatt , vagy fel kéne mondanom? Esetleg a sresszes munkakörnyezet lehet ok arra, hogy veszélyeztetett terhesnek nyilvánítsanak? Otthagynátok egy munkahelyet azért, mert túl sresszes annak érdekében, hogy jöjjön a baba? Félre van téve rá, tehát bármikor jöhetne. A munkahelyemről még annyit, hogy elég nagy a nyomás rajtam, a kollégáimmal és a főnőkömmel is vannak gondjaim...Már annyira kikészít a helyzet, hogy sirva jövök dolgozni, és van olyan, hogy éjszaka bevizelek...

2015. dec. 29. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy lehet táppénz!Bejelentett rendes munka helyen igen és veszélyeztetett is vagy akkor is lehet táppénz!El nem engedhet!De a köz munkánál nem tudom mi a helyzet!Annyit tudok segíteni,hogy nekem is elég stresszes a munkahelyem és ha babás lennék akkor minden féle képpen eljönnék gyedre!Semmivel nem kockáztatnám,hogy valami baj legyen!!!Nekem fizikai munkám van úgyhogy nem lenne kérdés!!A többivel járj utána mi lenne neked a legjobb!
2015. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!