Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet 8-9 dpon extra...

Létezhet 8-9 dpon extra halvány pozi teszt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8-9 dpo körül hőm 5 napja 37.0. Elvile pont jókor voltunk együtt. Lh tesztet is használok. És most esti pisiből amit kb 3.5óráig tartogattam .. abból lett valami halvány 2ik vonalacska. Nem igazán merem elhinni. Főleg most csináltam még egyet.. de már ittam sokat. Lehet azért de most nem annyira látszódott már.. :/ van ilyen?

2015. dec. 29. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Letezhet..ha mar igy elkezdtel tesztelni akkor mar csinalj minden reggel egyet ;) Szepen fogja mutatni ha most teherbe estel.
2015. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 whitelady1 ***** válasza:
100%
Előfordulhat, minden reggel tesztelj nekem is. Halvány tesztem volt 10. dpon! Drukkolok
2015. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm bízok benne hogy erősödni fog és nem csak a szemem káprázik!:) :( csinálok én reggel is :D már Mintha a reggelin is láttam volna valamit nem tudom. Sietnem kellett munkába utána meg megszárad az már nem az igazi.ezért csináltam este is. Akkor 2 perc után láttam csíkocskát. Utána az is megszáradt de látszik azért ha erősen nézem:D a másik amit kb egyóra múlva csináltam fél liter folyadék után az már nem olyan látható. Egymás mellé tettem őket két egyforma teszt. Remélem pozi lesz reggel :'( már úgy vágyom rá. Megírom mi lett majd. Köszönöm a drukkot. :)
2015. dec. 29. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg rakj fel kepet :) szivesen megnezzuk mi latunk e rajta 2. csikot.

Szurkolok

2015. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm. Az a baj ha vakuval fényképezem azert ha anélkül akkor azert nem látszik. Csináltam ma reggrl is. Nem tudom szerintem száradási csík annyira halvány. A hőm 37.1 ma.. igazából hétfőre nem várom úgyhogy van még idő addig udegeskedni :D
2015. dec. 30. 07:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Csináltam ma is két tesztet mind a kettőn halvány 2ik csík. Remélem erősödik majd. Kb 10 dpon vagyok. :)
2015. dec. 30. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajra meg drukk meg minden :D Halk gratula ;) Foto?? 1# voltam
2015. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze. Várok pár napot hogy erősebb legyen hogy jól képet tudjak csinálni. Meg persze ha elmondjátok hogy is kell ide képet feltölteni? :( :/ :D
2015. dec. 31. 08:47
 9/9 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu Oldalon korlatlanul es ingyen :)
2015. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!