Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet 2 peteérés 1 héten...

Létezhet 2 peteérés 1 héten belül?

Figyelt kérdés
Elvileg a 11.ciklusnapon volt egy nagyon erős pozitiv peteérés tesztem,másnapra be is húzta a gép az ovut. Utána a 16.ciklusnapon is lett egy erősebb mint a kontroll csík 2.csíkos pozitív peteérés tesztem. Végülis most nem tudom,hogy a 7.vagy 3.dpon vagyok. Lehetséges? Igazából nem számítana,a lényeg hogy van ovu,csak mondjuk akkor valószínű,h "késni"fog. Vagy hamarabb jön.. vagy nem tudom :)
2015. dec. 29. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A kétpetéjű ikrek így "keletkeznek". :)

Viszont a hormonális hatások miatt max. 48 órán belül érik mindkettő.

Az ovutesztek csak a hormonváltozást jelzik, hogy megrepedt-e a tüsző azt nem.

Hőmérőzéssel ez is kideríthető, persze "akció szempontból" már nem, mert csak visszamenőleg lehet belőni az ovu időpontját, és akkor is csak nagyjából.

2015. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg.Nekem múlt hónapban orvos szerint igazolt 2 ovum volt 3-4 nap különbséggel.Akkor nekem a 2. pozi ovuteszt után 15 nappal jött meg.(ugyebár pozi ovu teszt után 1-2 nappal van ovu).Szóval a mensidet a 2. ovutól várt,úgyhogy 3 dpo-n vagy.Fura mert most 9.cn-en vagyok és pozi lett az ovutesztem úgyhogy lehet megint 2 ovum lesz vagy rövidebb ciklusom :).Szorítok nagyon.
2015. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) remélem most sikerûlhet,mert múlthónapban nem volt pozitív ovu tesztem,azthiszem nem volt peteérésem. Vagy csak lecsúsztam róla.
2015. dec. 30. 06:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A ķétpetéjű ikrektől most megijedtem :)) nem kizárt,vannak a családban mindkét részről:)
2015. dec. 30. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!