Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet vízszerű folyásom?

Luna26 kérdése:

Mitől lehet vízszerű folyásom?

Figyelt kérdés
Rendszeresen van folyásom,de most szokatlanul sok vìzszerű..lehet terhesség jele is?

2016. jan. 4. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesség elején is megnövekszik a hüvelyi váladék mennyisége, nekem inkább fehér-áttetsző jellegű volt. De ennyiből nem lehet megmondani, hogy terhesség-e, általában más tünetekkel is együtt jár, de simán lehet bármiféle jósló tünet nélkül is terhesség, egyetlen dolog valószínűsíti: az elmaradt menstruáció és a pozitív terhességi teszt.

Csinálj egy tesztet és a terhességet kizárhatod vagy megerősíted.


Megnövekedett hüvelyi váladék lehet egy fertőzéstől is, úgyhogy szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz, hogy nézzen meg!

2016. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlt hónap elején volt mensim az is elég kevés volt de nem tulajdonitottam neki jelentősséget..de hónap végén is volt egy erősebb nap és még pár igen gyenge..az óta furán érzem magam ma meg ez a folyás
2016. jan. 4. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszt?? :))
2016. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap vagy tegnap elött teszteltem negatív..de furcsa ez a sok fura érzés a
2016. jan. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!