Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már vetélése...

Akinek volt már vetélése hormonpótlás mellett, a következő terhességénél alap volt, hogy hormonpótlást kapott?

Figyelt kérdés
Nyáron volt egy missed ab műtétem utrogestant szedtem barnázás miatt. 2 dokitól is megkérdeztem, hogy kell e utrogestan az újabb terhességemnél és mindkettő azt mondta hogy nem. Kb. 6 hetes lehetek, nagyon félek, hogy újra rossz vége lesz, de váltig állítják, hogy nem kell pótlás. Tapasztalatokat szeretnék kérni, akik jártak már hasonló helyzetben.
2016. jan. 11. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kaptam, már a pozitív teszttől, DE: a következő terhességem problémamentes volt, az azt követő Utro mellett is megszakadt, szóval nem a hormonpótláson múlt.

Most újra terhes vagyok és nem mentem még dokihoz, így hormonpótlást sem kapok.

2016. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen. nekem volt vetélésem, a vérzés elkezdődésekor kaptam Utrot, egy hétig szedtem, majd kilökődött az embrió. vizsgálatok szerint rendben volt a progim, viszont írtak fel a 2. terhességnél is, a 12. hétig napi 3X1-et szedtem, mert volt a teszt napján egy kis rózsaszínezés és mert jobbnak látta az endokrinológus megtámogatni. nőgyógyász nem akarta nekem felírni.


31 hetes vagyok most ezzel már.

2016. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!