Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után aki teherbeesés érdekében hagyta el és figyelte a testét, kb. mikor volt először újra peteérése?

Figyelt kérdés
Hogyan vetted észre? Nyákból? Vagy újra érezted az ovut derékfájdalom stb.?
2016. jan. 14. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem rögtön első hónapban, ez a 4., úgy néz ki, most sikerült a baba
2016. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem peteérést.

10 év után letettem a gyógyszert, megvártam a következő menzeszt, ami normálisan időben megjött, így az azt követő hónapban már élesben próbálkoztunk. És teherbe is estem.

2016. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7 evig szedtem fogamzasgatlot. Azert hagytam abba mert babat szeretnenk. Az elso honapban meg nem figyeltem annyira mert a dokim azt mondta hagyjunk 2 honapot a szervezetemnek hogy visszaalljon a normal kerekvagasba, mar akkor sem vedekeztunk de meg nem igazan figyeltem a jeleket. Masodik ciklusomban mar egyertelmuen volt ovum (nyak, kozepidos fajdalom, lh teszt alapjan). Ez a 4. Honapunk remeljuk most osszejott a baba! :) drukkolok hogy minel hamarabb sikeruljon nektek!
2016. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hőm alapján volt egyből a következő hónapban. Akkor még nem próbálkoztunk élesben, azóta igen. 4. próbálkozós hónap, 9. DPO. Reménykedek, hátha most sikerült! :9
2016. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nuvaringet használtam előtte 7 évig. Ovulációm már az első hónapban volt. a nyákból vettem észre, de abból is, hogy már rögtön ellőttem kíváncsiságból egy LH-tesztet:) nekem derékfájdalmam sosem volt sem ovukor, sem menzeszkor, így akkor sem volt.
2016. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is drukkolok nektek! 😊 Nekem még nagyon fura minden,nem nagyon reménykedek még,hisz csak december végén hagytam el a tabit. Ovu tesztek halvány csíkosak,de nem akar erősödni.Középisős fájdalmat most érzek,de lelet csak a testem így reagál a gyógyszer hiányára. egyébként meg 4-én jött meg utoljára,tehát az ideje itt lenne.Aki írta,hogy lehet összejött a baba,arra kíváncsi lennék végü hogy alakulnak nála a dolgok 😊
2016. jan. 15. 08:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! 3.valaszolo vagyok :) nekem elso honapban 32 napra jott meg tabi utan. Hallottam olyat hogy valakinek rogton gyogyszer abbahagyas utan osszejott, szoval barmi lehetseges! Hajra, drukkolok, majd ird meg mi lett! :)
2016. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem még semmi nem lesz..de azért megírom 😊 és nálad mikor derül ki valami?
2016. jan. 15. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, nagyon halkan mondom, hogy baba van :) de majd akkor mondom tutira, mikor az orvos is azt mutatja.. de a tesztem már szép 2csíkos :)
2016. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hűűű akkor egy halk gratulaaaa 😊
2016. jan. 16. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!