Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet kibírni tesztelés...

Hogy lehet kibírni tesztelés nélkül?

Figyelt kérdés
Én a napokban nem várom, de állandóan azon jár a fejem, hogy mikor tudok végre tesztelni, ami persze biztos jelet mutat. Ha tehetném minden nap :-) De az elég nagy hülyeség lenne nemvárt előtt :-) Akik hasonló cipőben járnak, hogy bírjátok ki?
2016. jan. 16. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az se biztos. Nekem sokáig nem mutattak semmit a kétnaponta elhasznált tesztek.
2016. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesztelnék.:)) teszteltem is, szerencsere a 3.honapban lett is baba, mert a fizetesunk rament volna, ha tovabb kesik.:)
2016. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kibírtam tesztelés nélkül, csak vártam, hogy megjön-e. Aztán abban a hónapban fogant mindkét lányunk, mikor csak egyszer voltunk együtt a hónapban, és nem is a naptár szerinti ovukor, én meg az esélytelenek nyugalmával vártam hogy megjöjjön. Egyébként kimaradt vérzés előtt még nem is mutatna biztos eredményt a teszt sem.
2016. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az sokat segitene, ha nem olvasgatnad rzt az oldalt. De komolyan. Mert itt csak azt latod, hogy sokan tesztelnek mensi elott es sorban vannak a fotok feltoltve.

Mondom en ezt ugy, hogy az elso ket babaval eszembe sem jutott, hogy nem vart mensi elott teszteljek.

A 3. terhessegnel en sem birtam ki, korabban teszteltem, szerencsere pozitiv lett.

Most fogunk ismet belevagni lassan, mert sajnos a 3. baba nem maradt velunk, de egyenlore ugy gondolom, hogy nem fogok korabban tesztelni, mert egyaltalan nem biztos, hogy ismet elso honapban osszejon es akkor csak meg frusztraltabb lennek a kovetkezoben.

2016. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En nagy teszelo voltam. Aztan sikerult van egy fiam. Most 2 napja kesik mar , de meg mindig csak varom a mensit. Nincs tervbe kisteso. De holnap mar szerintem ha nem jon meg tesztelnem kell. Szoval ez is elmulik..


drukkolok!

2016. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igaza van a 4es valaszolonak. En az elso ket babamnal nem olvastam az oldalt es eszembe sem jutott tesztelni csak miutan kesett 2-3 napja es eros pozitiv is lett a tesztem.

A 3. babara vartok mar egy ideje akkor kezdtem el olvasgatni a gyakorit na azota en is meg vagyok orulve nemvart elott tesztelek es teljesen feleslegesen mert sokkal jobban kivagyok es varom minden honapban a 10-11.dpot, hogy tesztelhessek:)

Mondanom sem kell gorbet sem vezettem regen azt sem tudtam mikor van ovum most mas a helyzet es nem akar jonni a harmadik baba.

2016. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simán.

Sőt, még tovább is vártam, mint kéne. Nekem átlagosan 25 napos ciklusaim vannak, viszont 30 napos volt a leghosszabb ciklus, így megvártam a 30 napot, mikor nem jött meg és a 31. napon koncentrált vizeletből tök egyértelmű pozitív lett.

Ugyanis hiába tesztel valaki ideje korán, egyrészt ugye nem biztos az eredmény, másrészt meg, ha valaki terhes, akkor tök mindegy, hogy mikor tesztel, a lényegen nem fog változtatni.

Én biztosra mentem és úgy voltam, ha terhes vagyok, akkor akkor is az leszek, ha megvárom, míg biztosat mutat a teszt. Orvoshoz úgysem lehet rögtön rohanni, mert még úgysem lát semmit, márpedig biztosat csak ő mondhat, mert a teszt magában sem jelent mindig feltétlenül biztosat, így én inkább megvártam a biztosat. És nem jelentett gondot.

2016. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Krisztina199001 válasza:
holnapra nem várom hát nehéz kibirni nem is birtam most meg rágodok hogy az a halvány pozi e
2016. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most a nemvárt előtt teszteltem :D, mert duphastont kell szednem, szóval nem feltétlen hülyeség a nemvárt előtt tesztelni! :)
2016. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én most a nemvárt előtt teszteltem :D, mert duphastont kell szednem, szóval nem feltétlen hülyeség a nemvárt előtt tesztelni! :)"

Jó, a tiéd nem egy általános eset, az más.

De akinek az ég világon semmi baja, annak tök hülyeség. Mert a tények nem fognak attól változni, hogy most 1 héttel korábban vagy később tesztel, csak az eredmény lesz sokkal biztosabb és nem kell bizonytalankodni benne.:)

2016. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!