Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vitaminokat, teákat...

Aki vitaminokat, teákat szedett, annak mikorra használtak ezek? Sikerült teherbeesni, és ha igen, hanyadik hónapban és miként?

Figyelt kérdés
Én egyelőre csak a barátcserjét szedem, femibion 800-at, c vitamint, magnéziumot, vasat és cickafark/palástfű teát iszom, de sok jót olvasok a méhpempőről és az E vitaminról is. Kinek hogy sikerült végre a csoda? Mesélnétek egy kicsit, hátha ezek a pozitív történetek segítenek :)

2016. jan. 18. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
A vitamin nem segít teherbe esni,az azért jó, mert szinten tartja a szervezeted vitaminkészletét, nem legyengülve várod a terhességet. A teák meg szerintem akkor jók, ha nem pontos a ciklusod. Mi 2 éve várjuk, én azóta szedem a terhesvitamint, vasat, folsavat. Már kiderült hogy páromnál volt probléma, azt orvosoltattuk, most újult erővel várunk megint. Annyiban jó a vitamin, hogy még náthát sem nagyon kapom el szóval szedd csak szorgalmasan, és hajrá! De szerintem a barátcserjét csak akkor szedd ha a ciklusoddal problémák vannak. A méhpempő van akinél bejön, van akinél nem. Azzal nem árthatsz ha kipróbálod.
2016. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát eléggé gyenge a ciklusom, kb 1-msfél napig van vérzésem, de inkább csak pecsételgetek :(

A mensi előtt barnázás is fennáll, illetve vékony a méhnyálkahártyám.

Hőgörbés és ovutesztek hónapom ez lesz még az első, de lehet az se működik, amilyen az én formom :S

Ezekre szeretnék olyan természetes megoldást, ami másoknak is segített.

2016. jan. 18. 14:39
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Aki vitamintól meg valami kis teáktól várja a ciklusa megjavulását meg a terhességet az nekem ugyanaz a kategória, mint aki fogyitablettától várja, hogy a teste formás, vékony, tónusos lesz, mint a csajé, aki a csomagoláson pózol.


Több mint két évet vártunk, lombikoztunk, elsőre sikerült, boldogok vagyunk.

2016. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, attól, hogy neked ezek nem használtak, nem jutott eszedbe, hogy másnak talán igen? Mert itt is elég sok pozitív véleményt olvastam a teákról, méhpembőről is.

Légy boldog, hogy összejött a babád, nem kell mindjárt hurrogni.

2016. jan. 18. 15:53
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

A legjobb indulattal tanácsolom, hogy hagyd ezeket, menj orvoshoz, legyen diagnózis, amire kapsz rendes kezelést és akkor lezs értelme a próbálkozásnak.


Ezek a pempők, teák, meg csodatabletták nem segítenek, ha komoly bajod van, csak elpocsékoltok jó sok évet. most gondolj bele, lehet a pasid elmenne egy spermavizsgálatra, te egy teljes kivizsgálásra, kiderülne, h kb. semmi esélyetek, h természetes úton gyermeketek lehessen, ti meg még évekig pempőzgettek, holott egy lehet egy inszem elsőre segítene vagy egy célzott hormonkezelés vagy egy pici műtét, vagy akármi.

2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

"Utolsó, attól, hogy neked ezek nem használtak..."



Akkor viszsekérdezek: Mi értelme a kérdésednek? Semmi. Hiszen attól, h másoknak elég volt egy kis vitamin, nem biztos, h neked is elég.

2016. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1. Nem a pasim, hanem a férjem.


2. Járok orvoshoz, magánklinikai egészségbiztosítással családtervezési program által előírt vizsgálatok jelenleg zajlanak. Viszont mindig is úgy gondoltam, hogy a gyógyteák, vitaminok ártani nem ártanak, természetes gyógykészítmények szerintem igenis tudnak hatni, akár a Gyuri Bácsi teái is ilyenek lehetnek.


3. Ebben a kérdésben tapasztalatokra vagyok kíváncsi azoktól az emberektől, akik kipróbáltak valami ilyesmit, és ezzek kapcsolatban van tapasztalatuk.

2016. jan. 18. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Az enyém is egy tapasztalat, még ha neked nem is tetszik. Annyit ért, mint a ráolvasás.
2016. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

5 hónap sikertelen próbálkozás után december elején kezdtem el szedni az evitamint, inni a cickafark teát, majd ovu (dec 24) után a palástfűt (az előbbi kettőt ovu után már nem szabad).

Múlt héten pozit teszteltem :) peddig csak egyszer voltunk együtt, dec 23-án, utána egész hónapban már nem tudtunk együtt lenni. szóval nekünk elsőre használt

2016. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi ugy futottunk neki a gyerekvallalasnak, hogy kivizsgaltattuk magunkat. Miutan megbizonyosodtunk, hogy minden rendben, mar csak az en 34-35 napos ciklusaimat kellett leroviditeni. Elotte is volt peteeresem, de amikor egy no gyereket akar, nem mindegy, hogy 20 vagy csak 14 napot kell varnia az ujabb es ujabb negativ teszt utan. Az elso ket honapban ugyanolyan hosszuak maradtak a ciklusaim, de a harmadik ciklustol 27-28 naposak lettek, es az azelotti 7-8 napos verzesek helyett csinalt harom napos menzeszeket. Szedtem a premenst, cickafark- palastfu kombot, es a venusz cseppet ittam. Mellette multi vitamint szedtem es egy olyan vitamint, amit kifejezetten terhesseg elott kell hasznalni. Az otodik honapoban megfogant a fiunk. Nem tudom, hogy egyebkent hogy alakult volna, de a ciklusrendezesben igenis segit, nem csak holmifele raolvasasrol, fogyitablettakrol van szo... Hozzateszem, hogy mi teljesen egeszsegesek voltunk, ha barmi gyanuja fent all valamifele bajnak, biztos, hogy nem kockaztatunk, es egybol a megfelelo orvosi segitseget vesszuk igenybe. de bajrol nem irt a kedves kerdezo.
2016. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!