Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltunk együtt a párommal...

Ma voltunk együtt a párommal és először kezdtünk bele a baba projektbe. Szeretném töletek megkérdezni hogy mikor teszteljek először?

Figyelt kérdés

Én a kismama.hu-n szoktam követni a termékenység kalkulátort és ott volt hogy a mai napom a legtermékenyebb.

A mensimnek kb húsvét utáni héten kell megjönnie.Mikor teszteljek?


2010. márc. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leghamarabb az első olyan napkor, amikor késik a menzesed.
2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a menzi előtt 1 nappal már halványan jelezte. Mi elég sokáig próbálkoztunk, remélem nektek hamar összejön. Nem szeretném elvenni a kedved, de nagyon kevés párnak sikerül első alkalommal, szerintem ne nagyon éld bele magad, annál nagyobb lesz az öröm, ha mégis. Drukkolok nektek!
2010. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

majd ha kimaradt a mensid. én addig nem tesztelnék.

vagy esetleg ha érzel más tüneteket, pl mellfeszülés, hányinger, émelygés.


sok sikert :)

2010. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hjajj Én nem szeretném elvenni a kedvedet tényleg...de próbáld meg kicsit lazábban venni mert ha első alkalom után ilyen bizakodó vagy sokat csalódhatsz.Persze ne legyen így Én csak a saját példámból indulok ki,már 2 éve nem jön a baba.És én is így kezdtem,hogy tutira bebeszéltem magamnak első alkalommal hogy már érzem is h terhes vagyok stb stb.Ennek mostmár 2 éve már immunis vagyok és megtanultam h amíg nem késik pár napot a mensim addig nem is foglalkozom annyira vele addig se teszt se semmi.Csak titokban reménykedem.Persze lehet,hogy Nektek elsőre összejön drukkolok de tényleg nagyon ritka.Csak csalósádoktol szeretnélek megkímélni hidd el sokkal jobb lesz ha elengeded magad és szeretkeztek amikor kedvetek tartja.Szóval szerintem amíg nem késik a mensid nem érdemes tesztelni addig csak szeressétek egymást.Bocsi h ilyen hosszúra sikerült majd azért írd meg h mi lett.
2010. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem éltem bele magamat.Majd ha nem jön meg akkor majd tesztelek előbb nem.De azért majd megirom.Még van 10 naP hogy megjöjjön.
2010. márc. 29. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok :)
2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!