Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre több mint két év után...

Végre több mint két év után azt hittem végre sikerült teherbe esnem. Miért ilyen szar.. Ok ezek a tesztek?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam és nem is jött meg. De most hétfőn csináltam tesztet még hozzá facelle papír csikosat ami sosem csapott be még! És pozitív lett jól látható halványan a férjem is látta. Mondanom sem kell hogy nagyon örültünk neki.

Ma megint csináltam gondoltam erősebb kéne lennie, erre negatív lett Gabriel kazettás.

Már a tesztekben sem lehet hinni?


2016. jan. 21. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Melyik milyen érzékenységű volt?


Szerintem majd szombaton, vagy ha bírod inkább vasárnap tesztelj újra.


Drukkolok, hogy pozitív legyen.

2016. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után csak pár napra mutatta ki a teszt.
2016. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindkét teszt 25 érzékeny tehát egyforma. A síró görcs fogott el ma olyan rossz érzés, és senki nincs mellettem, a férjem is dolgozik, de biztos ő is szomorú lesz.
2016. jan. 21. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha azóta sem jött meg, az jó jel lehet! Azt tapasztaltam, hogy néha a drágább tesztek később mutatják ki a pozitívat, mint az olcsóbbak.

Még ne keseredj el!

2016. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

X-epilt vegyel!


Nalam mindig jo volt. Azt mutatta amit kell

2016. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, lehet ott a pici, csak lassabban termeli a szervezeted a hcg-t. Nekem 6 hetes körüli volt a baba mire halvány pozitív lett a kb ötvenedik teszt.
2016. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A vizelet koncentrációja is eltérhetett. Azt szokták mondani hogy téves negatív van de téves pozitívval én még nem találkoztam :)
2016. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy becsapott volna a Facelle, nem hajlamos kamucsíkra. Inkább kémiai terhességet mondanék.
2016. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És az nem jutott eszedbe, hogy esetleg a Gabriel a hibás? És nincs semmi gond?


Én ezért nem értem, minek állandóan tesztelgetni. Csak feleslegesen stresszel az ember.

Én anno megcsináltam, egyértelmű pozitív, és mentem a dokihoz, hogy megerősítse. Ennyi.

2016. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem jött meg, akkor simán lehet baba! Az, hogy egyik teszt nem mutatja ki, nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes.
2016. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!