Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász hüvelyi vizsgálat...

A nőgyógyász hüvelyi vizsgálatnál észre veszi a fiatal terhességet?

Figyelt kérdés
Voltam vizsgálaton szerdán!Rendszertelen lett a mensim ami soha nem volt 28 napos a ciklusom!3 hónapja nem jó!Most 3 nappal hamarabb jött meg!Nem volt olyan a mensim mint szokott gyengébb volt és rövidebb is,és semilyen mensi tünetem nem volt pedig máskor kínoz nagyon minden!Gondoltam hátha csak hormon zavar vagy prolaktin van a háttérben de nem küldött sehova!Azt mondta ez előfordul!De kisördög van bennem mert mensi előtt alatt és még most is magas a hőm 36.9-37.1 között van!Nagyon fáj a mellem és hányingerem is van!Nem csináltam tesztet mert megjött így nem gondoltam babára!Mit gondoltok erről?Csak észre vette volna!
2016. jan. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetesen láttak valamit először, szóval nem. tesztelj inkább mint hogy itt idegeskedsz.
2016. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem csak szimplám érdekelnek a vélemények!! Elvileg ezért van ez az oldal!Tesztet meg csinálok hétfőn csak az érdekel hogy más mit gondol!Nme kell egyből leoltani nem vagyok hü..!
2016. jan. 22. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Az összes írásjel közül csak a felkiáltójelet (és a kérdőjelet) ismered?

Netetikett szerint ez konstans üvöltést jelent ugyanúgy, mintha csupa nagybetűvel írnál.


Hát jó hogy idegesnek tart az egyes! ;)


Nem, nem feltétlenül veszi észre, ha nem célzottan azt nézi.

2016. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nem értem nem lehet kérdezni?Annyi hogy befejezek egy mondatott és kész!Pont helyett meg ! jelet raktam fel sem tünt!Létszi ne kötözködjetek tényleg csak kiváncsi vagyok!Ennyi!
2016. jan. 22. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 5 hetesen semmit nem láttak. 1 hét mulva kontrollon már volt minden látni es hallanivalo 😊 szval ne izgulj. Ja és Nekem mensi helyett barna folyásom volt csak. Hetfon tesztelj. Várom az eredményt 😊😊😊
2016. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Jól mondja! Igaza van .. Nem kell kötöszködni!! Annyira unom már h állandóan csak a b.a.r.o.m. válaszokat írják eggyes emberek!!!!! Némelyik ember olyan rosszindulatú,hogy az ördög tanulhatna tőle!!! Nem értem h ez mire jó??!! Vagy ezek szerint ettől jobban érzitek magatokat?? Aki nem tudd normálisan a KÉRDÉSRE válaszólni,az NE is írjon!!! Mindenkinek van elég gondja baja!!! Nem kell még tetőzni,nem kell rossz,negatív kommenteket írkálni!!! Ennyi.!!! -.-
2016. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!