Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így mennyi az...

Szerintetek így mennyi az esélye? (terhesség)

Figyelt kérdés
Most már 2. alkalommal feküdtem le a párommal több mint 1 év járás után, mindkétszer óvszerrel védekeztünk és pluszba nem is bennem ment el, hanem én folytattam kézzel, mégis bennem van az aggodalom a terhesség miatt, (gondolom kevés, mert tudom hogy óvszerrel és pluszba megszakítással is védekeztünk, de hátha valaki rá tud cáfolni esetleg)

2016. jan. 23. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem! Ezek a kérdések elég kiakasztóak már. Nem, nem lehetsz terhes! És ha harmadjára is szexeltek ugyanigy akkor sem leszel terhes! -.- ( megelőzve a következő ilyen kérdésed)
2016. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus, mert kórosan és feleslegesen aggódsz. Így még csak élvezni sem lehet a szexet...
2016. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így lehetetlen teherbe esni..
2016. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0% az esélye, nem vagy terhes.
2016. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!