Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ennyitől teherbe...

Lehetséges ennyitől teherbe esni? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Orálisan kényeztettem a barátom, aki szólt nekem mielőtt elment volna így abbahagytam, tehát ondó nem került a képbe. VISZONT a nyálam keveredett az előváladékával. A nagy részét nyilván lenyeltem de maradhattak esetleg spermiumok a nyálamban ha voltak egyáltalán az előváladékában (úgy tudom, nem minden esetben vannak). Kb 5 percen belül én jó bőven benyálaztam az egyik ujját, amivel megujjazott engem (tövig bent volt kb fél percig). Hozzátenném még hogy ez szombaton (vagyis tegnap) történt és csütörtökön kell majd megjönnie a menstruációmnak. Ti láttok rá reális esélyt, hogy teherbe essen valaki ennyitől? Bugyután hangzik, de tudjátok milyen az ember...

2016. jan. 24. 19:50
 1/7 RRR ***** válasza:

nem

semmit

2016. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyugi,ennyitol nem leszel terhes. :)
2016. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ennek kicsi esélyét látom.
2016. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából tudom én csak jól esik mástól hallani :)
2016. jan. 24. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló miatt izgulok, megértelek 😂✋
2016. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ettől nem lehetsz terhes.
2016. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus èn 2 naponta szexelek ès nem esek teherbe :D (szeretnènk babát). Nem árt viszont elővigyázatosnak lenni, az idegeskedès elkerülèse vègett.
2016. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!