Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan! Matol nem kell...

Utrogestan! Matol nem kell hasznalnom (huvelyi). Elvileg holnap kellrne megjonnie amit nem varok. De utrogestantol keshet par napot?

Figyelt kérdés
Csak mert akkor felkeszulok ra h meshet. Igy nem merek tesztelni.
2016. jan. 24. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy éles hónap van, tehát lehetsz terhes, és abba kell hagynod? Abba ne hagyd! Ha terhes vagy, akkor is elvetélhetsz, ha hirtelen leesik a progeszteron szinted. Használd tovább, és úgy tesztelj. Ha negatív, akkor hagyd abba.
2016. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán értem, nekem pont a pozitív teszttől kellett használnom... onnantól van csak igazán jelentősége.
2016. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem nem onnantól van jelentősége. Van aki ilyen nélkül a pozitív tesztig sem jutna el. Viszont az elsőnek igaza van!
2016. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt írtam: onnantól van IGAZÁN jelentősége. Tudom, hogy vannak, akiknek már előtte is kell, de a terhesség megtartásában is fontos szerepe van a progeszteronnak. Hiába jön létre a terhesség, ha nem marad meg...
2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mit nem értesz????Ha valakinek nem jön össze a gyerek, akkor hiába szedné csak a pozi teszt után! Ha egy kicsit utánaolvasol, akkor rájössz, hogy a hirtelen leeső progeszteronszint vérzést okozhat! Sokaknak a ciklus második felében már el kell kezdeni szedni. Nekem is kellett szednem, mert hiába lettem terhes, többször is vetéltem. A ciklus második felétől kellett szedni, ha pedig nem volt pozitív a teszt, akkor abbahagyni... ÍGY MÁR ÉRTED?
2016. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pont azt nem értem, hogy miért kell abbahagyni tesztelés előtt (illetve pozitív teszt esetén).
2016. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem mar van egy lanyom. detto igy volt vele is. Ovukor elkezdtem majd mikor pozi lett abba hagytam.

Barnazok menszi elott es utana.

Lanyom elott volt mar pozitiv tesztjeim barnaztam majd megjott. Dokim azt mondta 15 napig szedjem. de hat ma van a 15.nap. en bizok benne hisz o segitett es elsore ossze jptt a lanyom plusz o segitett a szulesbe is.

2016. jan. 24. 23:05
 8/19 A kérdező kommentje:
Javitok nem tudtam h terhes vagyok es abba hagytam amikor kellett.
2016. jan. 24. 23:08
 9/19 A kérdező kommentje:

Nekem nm mondta h szedjem tovabb mig nm lesz pozi. Holnap kellene megjonnie


De a kerdesem az volt h keshet e a menszim az utrogestantol?

2016. jan. 24. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi a kérdésed, akkor igen, késhet.


És köszönd meg az orvosodnak a vetélésedet is, igazán profi szakember. Az ilyenektől tartson távol az ég.... elképesztő.

2016. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!