Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéri tesztelni vagy hülyeség...

Megéri tesztelni vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Lassan 9hós a pindúrom de mégis vágyunk +1főre ,megjött párnapja 3napig tartott de mégis hasszurka van,hányinger,émelygés,és a kedvenc kajáktól való undor,emlékszem első terhességemnél ugyanezek megvoltak

Vagy beképzelem?szerintetek csináljak tesztez?érdemes lenne?



2016. jan. 24. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár száz ft és kb 5 perc... nem értem, miért kell ezt így túldimenzionálni, tesztelsz egyet és kész...
2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem nem beszólást ha te ezt nem értetted meg ne írj :)
2016. jan. 25. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze mindenképp, de ha megvolt valószínű negatív.
2016. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probat meg ér tesztelni !! Megnyugszol bármi. Is az eredmény. Esély igy sajnos kevés ra , de halottam már ilyet, hogy valakinek igy sikerült!! Sok sikert :)
2016. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy egy kicsit keményre sikeredett a hozzászólásom. Én magam olyan vagyok, hogy ha csak 1%-nyi esélye is van a terhességnek, akkor "jobb tudni" alapon inkább tesztelek (mivel tényleg "filléres" tétel és pár perc).

Bár nem terveztünk babát, minden hónapban volt itthon tesztem, és ha minimális kétségeim voltak, megcsináltam. Így volt ez a legutóbbi esedékes mensim napján is: "megnyugtatásul" gyorsan csináltam egy tesztet... legnagyobb meglepetésemre pozitív lett. De legalább hamar megtudtam, mi a helyzet, nem kellett napokig agyalni, elméleteket gyártani. Nekem jobb a biztos tudás.

2016. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!