Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, hogy tutira...

Mikor teszteljek, hogy tutira kimutassa a teszt a hcg-t?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön 1-2 napig előtte barnás folyásom van. Pénteken kellett volna megjönnie, most vasárnap este van, de azóta se jött se a megelőző folyás, se a vérzés. (Mindig pontosan a folyás a 31-32. napon jelentkezik, és a vérzés a 33. napon.) Ma kicsit görcsölgetett a hasam, de elmúlt. Hány nap múlva tesztelhetek ami már elég biztosan kimutatja a terhességet?
2016. jan. 24. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó. Nekem az esedékes mensi napján már mindig egyértelmű pozitív lett, de van, akinek meg csak egy hét késés után.

Én már tuti tesztelnék a helyedben, de az én vagyok.

2016. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mar tesztelhetsz, ilyenkor mar pozitiv a teszt, ha baba van es kozepidoben van peteeresed.
2016. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Az az igazság, hogy szombat reggel már teszteltem egyet, de az negatív lett. Úgyhogy úgy döntöttem most már csak akkor ha tutira vártam elég napot. Jaj annyira jó lenne! :) Akkor holnap veszek egy újabb tesztet és megcsinálom kedd reggel.
2016. jan. 24. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindig barnazas kiveve most. Babas vagyok :) nemvart elotti napon lett halvany pozi az xepil tesztem. Nemvart napjan gabrielt csinaltam azon mar egyertelmu volt! Drukkolok! ;)
2016. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó úgy örülök Neked! :) Akkor így van egy kis reményem nekem is. Te éreztél/érzel valami kis görcsölgetést? Mert most megint mintha éreznék valamit, de nem pont olyan mint amikor meg akar jönni, hanem inkább ilyen szúrás-szerű. Azt kifelejtettem és lehet, hogy fontos, hogy múlt héten elkaptam egy hányós-hasmenős vírust, szóval lehet, hogy csak emiatt késik..?
2016. jan. 24. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt mindjart megjon erzesem. Nem teljesen ugyan az mint mensi elott de hasonlo. Remeljuk nalad is jot jelent! drukkolok (utolso ;) )
2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Holnap mar eleg valoszinu hogy kimutatja a teszt, veszteni valod nincs, en tesztelnek mar a helyedben!!! ha megsem es nem jon meg 2naponta tesztelj ujra. Ketnaponta duplazodik a hcg, valakinel kesobb mutatja ki. Meg mindig utolso ;)
2016. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is elkaptam nemvárt előtt egy héttel egy hányós vírust, most 12 hetes vagyok! 😜 Drukkolok!!
2016. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szurkolok reméljük babás vagy ! Nekem nem várt előtt egy nappal lett pozitív, de nagyon izgulos vagyok én a helyedben már csinaltam volna nagyon sokat :D

Próbát megér !! :)

2016. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon örülök Nektek, és sok boldogságot és egészséget a picúrokhoz! Nagyon nehéz megállni, de utálok csalódni, úgyhogy már csak akkor akarom megcsinálni ha tuti az eredmény. Szóval vettem egy tesztet délután, azt holnap reggel megcsinálom. :)) Nagyon izgulok!
2016. jan. 25. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!