Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 7. napján pozi ovu...

A ciklus 7. napján pozi ovu tesztem volt és utána neg. Innentől 3 napig rajta voltunk a témán. Viszont most a 21. napon már 3. napja pozi esténként az ovu tesztem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Egész ciklus alatt PMS jeleim vannak igy nehéz behatárolni mikor van ovum ezért végigtesztelem az egész ciklust.Gondoltam már jóstesztként működik ezért csináltam reggel egy terhességit de sajnos negatív. Lassan egy éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk azt a babát. Tudtok nekem segíteni mi lehet ez? Köszi a segítő válaszokat.

#ovulációs teszt #egy ciklusban #2-szer pozitív
2016. jan. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mensi előtt 1-1.5 hétig este mindig pozitìv az Lh tesztem.
2016. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez a normális? mert akkor feleslegesen pazarlunk.... Pedig elvileg az LH csakis a peteérés elött van csúcson.Ezért nem értem..
2016. jan. 27. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl mensi előtt 1 héttel már pozitív volt mindig az lh teszt. Mensi napján lett negatív.
2016. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval baba nem volt a láthatáron... 😞 pedig a melleim nagyot nőttek állandóan fájnak és folyamatosan fázom.Nagyon biztam benne hogy ahhoz van köze.Hétvégén ujra tesztelek 10-es teszttel.Lassan kinovom a melltartomat es ez nagyon fura.
2016. jan. 28. 08:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig annyi olyan estetek olvasok ahol a mensi előtti pozitiv ovu teszteknél baba volt a háttérben.Nagyon bízom benne titokban..
2016. jan. 28. 08:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetet
2016. jan. 28. 08:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Lehet h nálad baba lesz. Egyik ismerősömnek baba lett belőle. 2 hete szült. Neki nagyin szépen jelezte az lh teszt. Napi szinten erősödött.
2016. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jóstesztkent használod, akkor reggel kell csinálni es nézni az erősödést. Nekem egy ciklus alatt többször volt pozitív, kiderült, hogy PCOS vagyok. Felment szépen az lh hormon, de nem volt tüszőrepedés.
2016. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem jóstesztknt használom csak nem szeretném elkerülni a megfelelő alkalmat ezert minden nap estefelé tesztelek.És egyszer már a7.napon kimutatta szépen egy napig.Most meg egy héttel mensi előtt allandoan pozitiv mar 3 napja
2016. jan. 28. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Hőt nem mérsz?
2016. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!