Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ténylegesen 2 naponta...

Ha ténylegesen 2 naponta vagyunk együtt sikerülhet a baba? Akinek igy sem sikerül, akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb ezer féle dolog okozhatja ha nem jön össze a baba.

Az hogy kétnaponta együtt vagytok, pont semmit nem jelent.

Mióta próbálkoztok, vizsgálatokon voltatok már, peteérésedet figyelted hőmérőzéssel vagy ovu teszttel?

Kb semmit nem írtál...

2016. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pl. lehet a férjed életkora, ami miatt naponta kellene, hogy cserélődjenek a problémák.


ha egy évig nem sikerül, akkor érdemes inzulint, cukrot, hormonsort, trombózispanelt, vérképet, d-vitamin szintet csináltatni.


ha itt semmi hiba nincs, akkor is még ezernyi dolog lehet.


nekünk pl. úgy sikerült, hogy naponta voltunk együtt.

2016. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: bocsánat, a sperma cserélődjön, nem a problémák:)) azok ne cserélődjenek, hanem múljanak el:)
2016. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk senkinél semmi probléma nem volt még is 2év alatt jött össze. Annyira sok apró dolog kell, és pontos időzítés...

Ez nem ilyen most akarom...

2016. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint van már egy 22 hónapos kislányunk és kistesót szeretnénk!

Sajnos a lányomnál is rágörcsöltem igaz hama sikerült(3.próbálkozós hónapban)de az elején volt minden...vérzés,barnázás,missed ab.-ra akartak küldeni,szülés előtt 7 hét bentfekvés...szóval...nem volt leányálom!

Most pedig itt parázok hogy mi lesz ha hónapokig nem jön össze...én sem értem magam...csak nagyon szeretném!

A 2 napontai együttlétre pwdig azért kérdeztem rá mert január 18-án múlt el a menstruációm és azóta 2 naponta voltunk együtt,igaz van még 1 hét a következő menstruációig!A kislányomnál máf halvány lila gőzöm sincs hogy hogyan voltubk együtt de szerintem ez nem is lényeges...

2016. febr. 1. 20:40
 6/6 A kérdező kommentje:

A napontai együttlétre a dokim azt mondta hogy feletsük el!

Hát én nem tudom...valakinek bejön,valakinek nem!

2016. febr. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!