Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark/palástfű teától...

A cickafark/palástfű teától és barátcserje kapszulától volt valaki pattanásos? Soha, még kamaszként se voltam pattanásos, most úgy nézek ki, mint a piros pöttyös.

Figyelt kérdés

Már fáj a bőröm, a homlokom, állam tele van fájó pattanásokkal, ha elmúlik egy, 3 másik jön helyette, teljesen meg vagyok csúnyulva! Pedig mindig nagyon szép bőröm volt, sose voltam hajlamos a patikra.

Nem tudom, mitől lehet, de nem lehet esetleg ezektől a ciklusrendező teáktól, barátcserje kapszulától? Valakinek volt ilyen még?



2016. febr. 3. 09:59
 1/1 anonim válasza:
Én ittam 3 hónapig a cickafark és palástfű teát, nekem attól semmi bajom nem lett, én sem vagyok pattanásos típus.. A barátcserjét nem használtam. Szerintem próbáld ki, hogy azt elhagyod, és ha elmúlnak, akkor az a ludas.
2016. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!