Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőm fennmaradt de megjött?

Hőm fennmaradt de megjött?

Figyelt kérdés
Járt már igy valaki én most elösször 16 napja fennt van a hőm reggel 36.9 folyamat. Egy napra esett le aznap meg is jött de azóta fennt van. Nem értem akinek volt vérzése de mérte a hőjét és fennt maradt mi lett a vége? Mitől maradt fenn?

2016. febr. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból ilyen. Csak mensi közepe körül szokott leesni, előbb sosem. Ha kételkedsz, a terhességi teszt vérzés mellett is korrekt eredményt mutat.
2016. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Nem volt baba, de probléma sem, abban a hónapban voltam nőgyógyásznál és volt pé.
2016. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az nekem mindig leesett idáig most meg nem
2016. febr. 7. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy evben kb. ketszer elofordul, teljesen normalis. Az elozo ciklusbol visszamaradt progeszteron okozza. Ho kozepe fele le fog esni. (Bar, en mar jartam ugy, hogy leesett mensi 1.-2. napjan, aztan meg visszament egy napra 37-re)
2016. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vol t ilyen akkor sajnos betegség lappangott bennem. Nagyon megvoltam fázva torokfájás orrfolyás stb.. nálam ezt vetítette előre. Baba sajnos nálunk sem volt :(
2016. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!