Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványodó tesztjeim vannak,...

Halványodó tesztjeim vannak, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kedden volt egy szép majdnem egyforma pozi tesztem, utrogestant szedek mert aznap barnázni kezdtem.

Két napig elmúlt a barna de újra visszajott és négy napja vérzek barnázok vegyesen, sötétbarna folyás, enyhe vérzés, de nem darabos, görcs ritkán van.

Viszont ma csináltam egy teszt mert vetélésre gyanakodtam és már fele olyan erős nincs a teszt mint volt..szóval ezek szerint csökken a hcg? A teszt ugyanaz amit eddig csináltam.

Dokim hívtam azt mondta korai vetélés lehet várjak pár napot hogy mi lesz és újra megnéz, de szerintem már semmit nem fog látni.

4 hetes 6 napos vagyok ma.

Ilyenkor lesz erős vérzés görccsel vagy mire számítsak??

Vagy ilyen enyhén több napon keresztül is kiürülhetek ennyi idős terhesen?



2016. febr. 8. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. A doktor látott petezsákot? Mert én 9 hetesen vetéltem el de csak petezsákom volt és a méretéből ítélve csk 4 hetes és 5 napos lehett mikor 7 hetesen megnézték ultrahangon. Két hét után sem nőtt semmit. Tehát nálam egy majdnem 5 hetes petezsák távozott, szörnyű görcsökkel. 7 napig véreztem. Barnázással kezdődött kis ideig tartó de ismétlődő görcsökkel. Szóval ha neked is van már petezsákod akkor neked is ilyesmit kéne érezned.
2016. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia. Keddre nem vártam, akkor voltam dokinál mert a teszt pozi volt, de barnáztam.

Doki semmit nem látott, viszont azóta lett e petezsák nem tudom, csütörtökön szép tesztem volt péntektől vérzek barnázok vegyesen enyhén a tesztem csökken folyamatosan.

2016. febr. 8. 11:48
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a barnázás után az enyhe vérzésnek be kell erősödnie?

Ilyen esetben mennyi az esélye hogy teljesen kitisztuljon a mehem magától?

2016. febr. 8. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3 napig barnáztam majd 1 napig véreztem de nem is túl erősen. Tesztem halványodott. Doki szerint kémiai terhesség volt. Elmaradt mensi után 1 héttel erős pozi teszttel mentem amúgy orvoshoz barnázás miatt. UH-n semmi sem látszódott. Aznap el is kezdtem vérezni, de komolyabb görcs nem volt. Pár nappal később a teszt is negatív lett.
2016. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mandiga ***** válasza:

Sajnos nem jót jelent. Folyamatosan csökken a hcg, ez vetélés jele, legfőképp azért mert barnázol és vérezgetsz.

Nekem két vetélésem volt, 7 és 9 hetesnek felelt meg, de 2 héttel több voltam. Nekem is barnázással kezdődött napokig, olyan zacc szerű volt, majd beindult a vérzés erős görcsökkel, azt hittem elájulok a fájdalomtól. Valószínű nekem azért volt fájdalmas, mert idősebb terhes voltam,és ez sokat számít. Görcsökre azért felkészülhetsz.

Egyik vetélésemnek az oka, hogy csak petezsák volt, embrio nem fejlődött. A másik vetélésem sokkal rosszabb volt, már majdnem 12 hetes voltam, kitágultam úgy kerültem ve a kórházba, majd orvosilag fejezték be.

Nagyon sajnálom ami veled történik. :(

2016. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!