Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szabadott volna kimenni...

Nem szabadott volna kimenni mosdóba?

Figyelt kérdés
Ovu napján a szeretkezés után kimentem pisilni, mivel hátrahajló méhem van eddig soha nem mentem el csak reggel, hogy ezzel is könnyítsem a katonák dolgát.
2016. febr. 9. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A bevizelés segített volna? Nem hinném.
2016. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha menni kell, hát menni kell. Be ne pisilj.
2016. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1es! 😂😂😂😂😂 de viccet félre téve nekem is hátrahajló a méhem, ráadásul mikor ovum volt nem is voltunk együtt. Aztán mégis ma már 15 hetes vagyok. Nehéz pontosan eltalálni mikor is van ovu, ha a teszt pozitív is(lh) nem biztos hogy meg is reped... próbálj meg nem rágörcsölni, fog az jönni magától is!
2016. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem bántásból,de mielőtt babát vállalsz tanulmányozd kicsit a biológia tankönyveidet.

Le lehet pontozni,de számomra abszurd,hogy a felnőtt nők,akik ráadásul gyereket akarnak nincsenek tisztában alap biológiai dolgokkal,amit általános iskola 7.-8- osztályban még tanítanak is.

Egyébként a hátrahajló méhről:

[link]

18/l

2016. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hányan nem foglalkoznak ezzel! Barátnőm nem akart babát, ő tuti nem várt semmivel sex után. Elég komoly nőgyógyászati problémái vannak, mégis összejött! Ilyenen ne stresszeled magad! Minél inkább rágódsz ilyeneken, annál nehezebben jön majd össze! azt akarod, hogy ekkora belső feszkó mellett foganjon meg a bab! Ugye nem! Legyél kicsit lazább! Hidd el, hogy jót fog tenni! :) És igen, ha menni kell, menni kell! :)
2016. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Most ezt csak én nem értem? Mi köze van a pisilésnek a spermához? A fölösleg ígyis-úgyis kifolyik.

Vagy arra gondoltál, hogy a pisivel kimosod magadból a spermát? Ugye nem? Bár van, ismerősöm, aki azt hiszi, hogy egy lyukon "folyik" mindkét dolog. De az két külön lyuk.

2016. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is hátrahajló de ezt is csak épp hogy tudom, azt meg hogy nem szabadna utána pisilni főleg nem tudtam...de mind két terhességem elég hamar besikeredett :)
2016. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
4: tudod, egy idő után már az embernek van nagyobb problémája is mint őrizgetni a biosz könyvet és néha fellapozni...tudom hogy neked most még a suli a világ közepe, és így is van, de majd napi 10 óra meló és 3-4 óra háztartási munka után neked is lesz jobb dolgod mint a biosz könyv olvasgatás ;)
2016. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 15 hónapja vágyunk babára, sajnos már ilyen "hülye" kérdések is felmerülnek bennem. :(
2016. febr. 9. 18:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ha a baba jönni akar, akkor jönni is fog, nem kell hozzá semmi, a szexen kívül persze :)
2016. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!