Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy az UH-n látszik a...

Lehet, hogy az UH-n látszik a terhesség, de a tesztek még nem mutatják ki? Teljességgel kizárt? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
6 napja késik, 4 teszten vagyok túl, mind reggeli pisiből, mind negatív. Holnap reggel megyek uh-ra, hogy ha nem terhesség, akkor mi lehet az oka a késésnek. Lehet, hogy az uh-n mégis làtni fogok vmi icurka-picurka "reményt"? Hallottam olyan sztorikat, hogy 1 hónapos késés utàn lett csak vkinek pozi tetsztje, addig semmi. Azt hiszem, amíg meg nem jön, mindannyiunk reménykedik, van aki még utàna is, de légyszi senki ne hurrogjon le, hogy mit stresszelek, holnap majd megtudom. Egy örökkévalósàgnak tűnik a holnap reggel, addig amíg eljön, szívesen olvasnàm a ti sztoritokat, elsősorban nem a nagy könyvben megírt sztorikra gondolok :)
2016. febr. 11. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pozi tesztem, és a harmadik hónapig gyengén menstruáltam is. Egészen más ok miatt mentem UH-ra és derült ki :)
2016. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te mikor teszteltél? Húúú, nem semmi 3 hónapig még mensid is volt? Mennyi idős terhes voltàl mikor kiderült?
2016. febr. 11. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg jártam most. Pozitív tesztek...uh látszott a petezsak. ..a hcg verteszt meg negatív lett....a nagylanyommal voltam így hogy negatív tesztek hada....mensi...aztán mentem egy kismedencei uh ra mert keresték a fogyasom okát. ...és ott mondta a fő orvos h vmi szokatlant lát elkellene menni nő gyogyaszhoz uh ra. 14 hetes kismama voltam már. ...
2016. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mandiga ***** válasza:

Remény mindig van, és szorítok neked, hogy baba miatt késsen.

Itt olvasgattam én is, hogy valakinek nem mutatja ki a teszt.


Nekem 25 naposak voltak a ciklusaim, ma vagyok az 59. napon, és a tesztek negatívak. Valahol még reménykedek, de elképzelni már nem tudom, hogy pozi tesztet fogok látni mostanában. :(

Majd megírod, hogy az orvos mit mondott?

2016. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 10 nappal később lett halvány tesztem, dokihoz rá 7 napra mentem, ott látszott már, valószínű kósza peteérésből fogant, mert még az ovutól számítottnál is 2 héttel kisebb, szóval tulajdonképp 4 hetes volt a terhesség, mikor a doki megtalálta :)
2016. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy írtatok, a biztatàst is köszönöm. :) Valahogy nyugtat a tudat, hogy nem feltétlenül van baj, ha nem minden a nagy könyv szerint történik :)

Persze, mindenképp megírom, hogy mi volt az orvosnàl, nagyon reménykedem. Ma egész délutàn mindjàrt megjön érzésem volt, de egy kis folyàson kívül semmi, estére el is múlt. Holnap kiderül mi a helyzet, remélem még ha nem is baba van a dologban, de legalàbb nincs semmi gond velem.

Drukkolok a szintén mensire nem vàró hozzàszólónak, szívesenbolvasnàm, hogy a későbbiekben hogy alakul nàlad a helyzet. :) Nagyon durva, szinte érthetetlen történetek vannak rólunk babàsodàs idején, csak pislogok. Drukkoljatok, holnap írok, hogy mit mondott az orvos :)

2016. febr. 11. 23:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentet most fogom csak fel...17 nap késés utàn àllapítottàk meg a 4 hetes terhességet? Jesszumpepi...ez nagyszerű! :) Gondolom nagy volt az öröm! :) :)
2016. febr. 11. 23:16
 8/9 A kérdező kommentje:
mandiga! Ne keseredj el, 24 nap késésnél tartasz, ha jól szàmoltam, miért nem mész el te is dokihoz? Csinàl egy uh-t, megmondja a nyàlkahàrtya vastagsàgàt, abból is sokmindenre lehet következtetni. Milyen teszteket csinàltàl? Vagy menj el vérvételre. Én is azt tervezem, hogy ha nem làtni semmit az uh-n, se babàt, se semmit se (ciszta, bàrmi), akkor megkérem őket, hogy küldjenek àt vérvételre, nézzenek egy hcg-t, hogy megtudhassam végre mi a helyzet :)
2016. febr. 11. 23:25
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na, oltam uh-n, bar ne mentem volna. Iszonyat bunko orvosnal jartam :( a nogyogyaszati ultrahang helyisegtol 2 fuggonnyel van elvalasztva 2 oltozo helyiseg. Bekiabal a doktorno, hogy akkor most az a kerdes, hogy terhes vagyok e, vagy minek jottem ide? Mellettem levo oltozobe a masik holgy lelegzete is elallt, nemhogy az enyem. Visszakiabaltam neki, hogy nem, az a kerdes, hogy miert kesik 1 hete, nalam ez nem megszokott, remelem nem baj, hogy nogyogyaszhoz fordultam a problemaval. Valasz nem erkezettt. Nehany perc mulva rendkivul kedves hangon bekialt az un. doktorno, hogy "johet, ha levetkozott". Bemegyek, nagyon kinosan ereztem magam a stilustol, illetve voltunk mar mindannyian uh-n, ott allok egy szal semmiben, halal megszegyenulten, elnezest, hogy itt vagyok gondolatokkal. Legszivesebben kimenekultem volna a vizsgalobol. :( Felfekudtem az agyra, megultrahangozott, kozolte, hogy o nem lat semmit. Mondom hogy erti? Terhesseget nem lat? Valasz: hat, igen. Mondom, oke, es valami mast? Ciszta esetleg? Barmi elvaltozas? Valasz: nem, nincs ciszta se. Eleve nem ertem, hogy erre miert kell rakerdeznem kulon, miert nem tudja magatol mondani a nyugtato szavakat, hiszen ezert mentem oda. :( azt mondta ismeteljem meg a tesztet par nap mulva, mindent nem lathat az ultrahang se. Mondtam neki, hogy ezt en is tudom, de azert jottem, hogy megtudjam van e valami gond. Szoval, tenyleg meg kellett magyaraznom ujra es ujra, hogy miert vagyok itt, es tenyleg elnezest, hogy meg akartam tudni van e valami problema.

Ugyhogy, Lanyok, nem lettem okosabb. Egyebkent maganorvosom van, csak hozza olyan sokan jarnak, hogy 2-3 het mire idopontot kapok, ezert gondoltam, hogy talan egy azt egy sima korhazba is meg tudjak mondani, hogy van e valami problema. Es nem eppen igy, hogy nekem kell mindent kihuznom a dokibol. :( Nagyon csalodott vagyok, es nem azert mert terhesseget nem latott :(

2016. febr. 12. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!